Hüppa postitusse

valerka

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    45
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis valerka postitas

  1. Sa pead järgmine kord Volvo mehed poodi õlle järgi meelitama siis saad
  2. valerka

    Silmatorkavamad E30-d Eestis

    Vot ühtegi silmatorkavat ( X ) pilti polegi märganud
  3. Tervitus. Oleks soov oma suverattad korda teha, kui meenub siis "kosei racing" veljed. Ühesõnaga 4 velge kontrollida ning mis kõverad siis sirgeks ühel veljel on paar karmimat defekti, veljed teen puhtaks ise. Mingi hinna pakkumine äkki võid vabalt mõni hetk tööjuurest mul läbi kaeda ning oma silmaga kaeda.
  4. Et siis neljapäev?! Tulijaid (minejaid). Aeg sama?
  5. Mis rahvas kuhu läheb ? Teeme siis näiteks mõlemad kohad aktiivseks 8)
  6. Palju seda lund seal arena juures ikka on ning lumi külma ei korva :wink:
  7. Väike küss, et kust neid klubi kleepse saab(sai)?
  8. Hea oli ka vaadata kui seisime seal luluväljaku juures pikkas rivis ja paljud möödujad võtsid kiirust maha ja uudistasid 8)
  9. See oli jubedam kui laagri ümberpöördel pagassist sul vett tuli, niikui minu tagarattad sinna sõitsid tuli pea, et spin
  10. Tervitus.Sain enda oma mingil lubaval määral sõitma ja vanamoor sai load kätte Mis seis sinu pilliga on, saad käima või liitud meiega ? 8)
  11. Samas ega me koguaja ei tripi. Väiksed vahepeatused või kogunemis kohad seal ikka uudistame või midagit küll me siis ära ka tunneme kes mis näiteks.
  12. Kui ametlikult ajada siis pidi vast 30 päeva ette teatama linnavalitsusele. Kui keegi busse teepealt ära ei lükka ning politsei ees burnout-i ei korralda peaks hea küll olema
  13. kui enda oma käima saad võta siis mind ka kaasa kui ma juhti ei saa :wink:
  14. Kui mu "vanamoor" load kätte saab ning kone veel laiali pole lennanud siis platsis :wink:
  15. Niah. see oleks lahe küll. Kuid kus ja millal? Asukoht suht tähtis kuna load hoiul ning tulemisega igati jännis
  16. Eh pole midagi vahest läheb näpust. Järgmine kord targem
  17. Asukohast niipalju ,et see on Nõmme Linnaosa valitsuse vastas oleva metsa äärne parkimis ala. Regiost äkitse leiab aadressi järgi, selleks : Nõmmekase 12. 8)
  18. Vahes ei saagi "eesnahad" ja "hiired" üldse omavahel tuttavaks :wink:
  19. Njah. mul pole dok. korras kuid lähedal sinna "tsillida" kannatab
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus