Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Velgede sirgestamine!


icehouse
 Jaga

Soovitatud postitused

Velgede sirgestamine:

Klientide paremaks teenindamiseks ja Teie autode remondikulude vähendamiseks soetasime endile nüüdisaegse, täiusliku seadme velgede kontrolliks ja taastamiseks. Seade on ainulaadne, kuna teist sellist pole ei Eestis ega ka Soomes.

Velgede taastamise hinnad on eriti soodsad ja taastatud velje kvaliteet vastab originaalvelje kvaliteedile.

Autode rattad on pidevalt muutunud, rehvi kõrgus väheneb ja laius kasvab. Sellega on tagatud auto parimad dünaamilised omadused. Kuid arvestades meie teeolusid ei ole harvad juhud, kui teekatte vea tõttu on velg saanud kahjustada. Nüüdisaegsete velgede materjal on valitud selline, et kahjustuse korral velg deformeerub, kuid ei purune. Sellega välditakse rehvirõhu järsk langus velje kahjustuse hetkel. Kahjuks aga sellise veljega pole enam võimalik sõita.

Kahjustunud, kõvera veljega sõitmine on eluohtlik, kuna velje või rehvi purunemine on etteaimamatu, lisaks ebamugavus - tekib autokerele vibratsioon, rooliratta vibreerimine. Lisaks ebamugavusele, tekitab kõvera ja rikutud veljega sõitmine küllalt suurt stressi veermikule - kuluvad kiiremini rattalaagrid, ¹arniirühendused, roolilatt, transmissioon ning veermikus leiduvad kummipuksid.

Kahjustunud ja kõvera veljega sõitmine viib kiiresti autoremondi vajaduseni, mis võib kujuneda küllalt kulukaks, näiteks roolilatt ainuüksi võib maksta summas 5000 - 20 000 krooni, mõningatel juhtudel isegi rohkem, lisandub veel roolilati vahetussumma ning sildade geomeetria seadistamine.

Kahjustunud ja kõver velg tuleb viivitamatult parandada või vahetada välja uue, sirge velje vastu. Velje parandamine, taastamine, on reeglina tuntavalt soodsam kui uue velje soetamine.

Meie seadmega on võimalik taastada nii alumiinium- kui ka plekkvelgi 10" - 26", seega kõiki meil kasutusesolevaid autovelgi. Seadme valikul lähtusime kahjustatud velje kõige täiuslikumast taastamisest.

Digitaalne kontrollaparatuur kontrollib velje viskumist täpsusega kuni 0,07 mm!

Deformatsioonide kõrvaldamine on võimalik kõikides suundades koos pideva kontrolliga.

Sellega välditakse asjatuid lisadeformatsioone, taastatakse ainult kahjustatud kohta ja seda täpselt kuni originaalmõõduni. Välistatud on ülemäärased ja mitmekordsed õgvendamised, mis tekitaks veljes lisapingeid ja võimalike pragusid.

Alumiiniumvelgede järskude painete kõrvaldamine toimub meil kõrgemal temperatuuril, et vältida õgvendamise käigus pragude teket ja kõrvaldada velge tekkinud sisepinged. Velje olukord on pidevas kontrolli all. Sellega on säilitatud velje esialgne jäikus ja töökindlus, ka rehvi kontaktpinnad säilitavad esialgse tiheduse.

Kui kahjustatud veljel on pragusid, tagame keevituskohtade ebatasasuste ületreimise sama seadme komplektis oleva treimisvõimalusega.

Taastatud velje dispalansi kontrollime alati, sellega tagame ratta tasakaalustamise vähimate vajalike lisaraskustega. Viimane asjaolu on vajalik rehvi ühtlase kulumise ja käiguühtluse tagamiseks.

Meie seadmega taastatud veljed on kõrge kvaliteediga!

Velgede taastamise hinnad:

Velje masinpesu:120.-/tk. (kui velg ei ole eelnevalt puhastatud ja pestud)

Velje sirgsuse kontroll: 300.- (kui velge ei taastata)

Velje sirgestamine: 600.-/1h

Rehvi eemaldamine/paigaldamine + balansseerimine 100.- per velg.

Keskmiselt kulub ühe velje taastuseks aega üks tund, seega keskmine velje taastamise hind tuleb 600.- (sisaldab käibemaksu).

NB: Palume kõik veljed eelnevalt korralikult puhastada ning pesta!!!

Kontakt:

Audihooldus

Seemne 4 10617 Tallinn

Avatud tööpäeviti 9:00 - 18:00

Tel.: 6 836 511

Mob.: 53 476 101

53 476 104

Faks +372 6609868

hooldus@audihooldus.ee

www.audihooldus.ee

2973cd6b3623a49a4270737bfd3e2562f3d95650.jpg

e40217039ef2b2e5e8dd6a610f9a70ab2ab44da9.jpg

bf960c884025f7be5be58275b6760f88b25d37ff.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tervitus. Oleks soov oma suverattad korda teha, kui meenub siis "kosei racing" veljed. Ühesõnaga 4 velge kontrollida ning mis kõverad siis sirgeks ühel veljel on paar karmimat defekti, veljed teen puhtaks ise. Mingi hinna pakkumine äkki võid vabalt mõni hetk tööjuurest mul läbi kaeda ning oma silmaga kaeda.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
 Jaga

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus