Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Vask on üldiselt ilmastikule ja soolale vastupidavam, tsink on odavam. 10 aastat kestab see tsink toru ka, nii et olulist vahet pole. Mina 4€-ga 8mm vaske ei leidnud, sellepärast läksin tsingi teed. Teine asi on ka see, et tsingitud torud on mul endal laos olemas Hydroscandis töötan nimelt. 1m hind on ca 2,8€+km... annab ehk midagi alla ka teha. Mul tegelikult pealevool ja tagasivool kannatasid veel kriitikat, aga õhutuse toru oli puhta mäda, see pudenes juba katsudes jupeks. Alguses mõtlesin, et paneks üldse, kas polüamiidist või suisa teflonist, aga siis mõtlesin, et savi, jäägu raud. Korra käis ka roostevaba mõte peast läbi, aga see oleks overkill olnud.
  2. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Muretum võib ju olla, aga raha ei kasva puu otsas. Originaal asjad oleks ca 110-120€ maksma läinud, minul oli materjali kulu ca 20-25€ Otsad saab väga lihtsalt tavalise piduriotste tegemise aparaadiga teha või üldse lõikkurrõngaga vastavad kuused panna ja sinna soovi korral otsad pressida. Viimasel juhul jääb eriti fäänsi ja ei maksa ka suurt midagi. Ei tule sealt hiljem ükski voolik maha. Eks igaüks vaatab mis vahendid on kasutada ja teeb matemaatika, alles siis selgub kuidas kõige mõistlikum on talitada.
  3. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mina painutasin tavalisest tsingtud 8x1mm torust. Võtsin originaali alt ära ja hakkasin selle järgi uut painutama. kuna 55l paagi asemel tuli 63l paak, siis lihtsalt tegin torud veidi lühemad. Teras toru peaks muidugi painutajaga tegema.
  4. Chulo

    O: pooltelgi

    Tutikaid Spidani pooltelgi saab lpisut üle 100€-ga.
  5. Hetkel veel on pakkuda mõni komplekt.
  6. Chulo

    kustutada

    Otsin ikka parempoolset boschi tuld
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    lemförderi tootega oli tegu. Plastmass kate kukkus pealt maha ja ma ei näinud seda. Toru kuhu sisse pika varda pressisin oli nihkunud ja rebis katki katte veidi
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ise küsin ise vastan: Laki autost saab!
  9. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab Tallinnas mõnda asutust mis šarniiride taastamisega tegeleb? Oleks vaja tolmukatet ühele šarniirile.
  10. Chulo

    kustutada

    Ikka otsin. Eelistatud parempoolse korraliku Boschi ost.
  11. Chulo

    K: Tulede regulaator

    Selle pirnid ei allugi valguse tugevuse regulaatorile. Kui tahad lihtsalt kustu panna, siis võid pistiku lisade pistikust välja tõmmata. Mina, nagu paljud teisedki, ehitasin tolle elektriliseks üldse. Potekas ja paar takistit oomipoest ning juhtmed vedada. Kusjuures voolu võtsin regulaatorile täpselt sellest samast valgustusest ja poteka ehitasin originaal nupu külge, nii et väljast pole arugi saada, et midagi oleks tehtud. Kuii originaal on jahutusvedelikust tühjaks jooksnud, siis tuleb kõigepealt leke üles leida. Taastamine on küll võimalik, kuid see vaev pole seda väärt, lihtsam on elektriliseks teha. Ahjaa regulaatormootoreid on ka muidugi vaja...
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Sellistest flantsidest oleks isegi huvitet! Mingi 3mm paksune roostevabast plekist flants ajaks vist asja ära.
  13. Kui on veel kellelgi soovi, andke aegsasti teada, sest samal ajal on mul need plaadid ka ebay-s müügil. Ei saa garanteerida, et neid enam paari nädala pärast jagub kõigile. Kuna selle partii realiseerimine on läinud veidi vaevalisemalt kui eelmistega juba tellimuse esitamisest saati, siis ilmselt ei ole mul ka motti neid enam juurde tellida.
  14. Chulo

    probleem suunatuledega

    Ohutulede lüliti võib vigane olla. Kui ohutulede lülitit vahel ei ole, siis ei tööta suunakad samamoodi. Või siis suunatulede relee peetis.
  15. Nendel plaatidel on ka väike muudatus läbi viidud, nimelt on välja freesitud osa 0,5mm sügavam, ehk siis keerme osa peaks poldile millimeetri võrra rohkem üle jääma.
  16. No venis mis ta venis, aga järjekornde partii sai lõpuks valmis. Vabandan kõigi ees, kes nii kaua pidid ootama. Komplekti hind endiselt 40€ ja neid on hetkel veel ca 6 vaba komplekti, juhul kui keegi eelnevatest soovijatest ära ei ütle.
  17. http://www.christon.ee/ Küsi sealt pakkumist. Töö on neil kvaliteetne.
  18. Tere! Oleks vaja järgmiseid osi: FL näidikuplokile 63l kütuse näidikut Pagasniku luugi embleemi Käetoe ja peatugedega seljatoe sedaanile/kupeele Tagumisi kõlarikatteid Klaasitõstuki vänta Korralikke prille Ja pildil olevat detaili http://i.ebayimg.com/images/i/271728136757-0-1/s-l1000.jpg
  19. 4 kolviga suporditega võite igasugused laia randiga veljed ära unustada. Vähemalt nii, et need koopast välja ei jää. Kes alumiiniumist 4 kolviga sadulaid soovib, siis minult saab. Sadulad on osadeks ja klaaskuul pritsitud. Tutika tihendikomplekti saab ka kaasa.
  20. Chulo

    kustutada

    Ok. Hetkel eelistaks majanduslikel kaalutlustel parempoolse Boschi tule ostu. Nii et kui kellegil on pakkuda...
  21. Chulo

    kustutada

    Probleem järgmine. Autol on ees vasakul Boschi tuled ja paremal Hella omad. Vahetaks kas Boschi omad Hellade vastu või vastupidi. Samas võib pakkuda lihtsalt müügiks kas vasakut hellat või paremat boschi. Helladel on kaugtuli kuidagi hägune, lähikas näitab väga korralikult. Keeruline lugu, aga ehk saate aru
  22. Chulo

    Kustutada

    OK, see peaks siis membraani kujul seal olema? Pole probleemi, suudan sinna ka membraani valmistada.
  23. Uus partii valmib tuleva nädala sees. Komplekt (8 plaati) 40€
  24. Chulo

    Kustutada

    No ma räägin sulle, et see klapp on seal kõik olemas ja mittemidagi ära ei pudenenud. Klapp oli jäigalt solenoidi küljes kinni ja polnud üldse seda nägugi nagu see sealt ära käiks. Solenoidi ja korpuse vahel oli o rõngas, see uus sisse ja korras. Homme võin sulle pildid panna kui ei usu. http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=203038 See küll teise tüübi klapp, aga pilt mis seest avanes oli täpselt samasugune. Pildil on näha ka O-rõngas, mis on surnud ja korpuse vahelt jahutusvedelikku välja laseb.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus