Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Kevin

Tahomeeteriga probleemid

Küsimus

Kui auto käima panna siis tahomeeter ei liigu üheski suunas.Milles probleemi vöiks otsida ? Mootoriks on 2,5 141 kw

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 11 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Spidoblokk vahetatud,spido töötab aga tahoks ei liigu,vana mootoril oli eraldi ostetud tahokas ja see toimis,signaal tööta

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Tere.

Kas mõni asi veel ei tööta? Kell, laevalgus?

Minul oli selline probleem, et ei tulnud toidet poolele spidole.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

C101, pistikust pin 9 peaks olema tahhoka jaoks. Kui kerepoolses pistikus seal juhet pole, siis tuleb see sealt tahhokasse vedada. Pin 7 sinises pistikus, kui ma ei eksi oli tahokal.

Muudetud , muutis Chulo

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Samas on pre-del mingi juhe vist sealt 7 klemmi alt tahokast juba veetud, aga ma ei tea täpselt kuhu, kuna pole endal otseselt kokkupuudet olnud. Guugelda! Minu teada oli kusagil armatuuris, kuhu tuli ajust signaal peale vedada. FL-il käib tahoka signaal läbi c101, mingil osal PFL keredel on eraldi pistik. Võid ka otse ajust sinna vedada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Pre-del ei lähe süütesignaal läbi c101, vaid otse aju juurde (aju juures on originaalis eraldi väike pistik) Sellepärast swappides tahhokad ära kaovadki.

Musta värvi juhe on pöörete-/süütesignaal, valge-kollane on kütusekulu/pihustite lahtioleku signaal. Äkki leiad sellist värvi juhtmed kusagilt kindalaeka kohalt ripakil..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus