Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    o: sportamordid ja -vedrud

    Ebayst saad soovitud madaldusega vedrud koos amortidega 150€ koju kätte.
  2. Chulo

    o: 324td kardaan, manuaal

    Vaata EBK foorumisse, mõni 328 või td(s) ikka algosadeks ehk kistud on.
  3. Chulo

    o: 324td kardaan, manuaal

    Väikese möönudsega on 325i sedaanil siiski see kardaan kuni juuli 91 toodetud masinatel
  4. Chulo

    o: 324td kardaan, manuaal

    Minu pandud info pärinebki bmwfans.infost
  5. E46 all sõitis 50000 ära, nüüd mul enam teda pole, aga ma usun, et sõidab siiani.
  6. Mina lõhuks laagri ära. Odavama otsa laagri saad ju ligi 10 euriga kätte.
  7. Chulo

    o: 324td kardaan, manuaal

    Lihtsustan veidi su otsimist. Sobib ka E36 kardaan, aga sellisel juhul peaks see olema pärit järgnevate manuaal kastiga mudelite pealt: 323i touring 325i sedaan 325td sedaan 325tds sedaan/touring 328i kabrio/kupee/sedaan/touring Ise kasutasin 328i pealt pärit kardaani ja maksin selle eest ca 2 aastat tagasi 25€
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ok, käisin just vaatamas neid liiste ja sain aru jah, et peavad ikkagi kõik samad olema. Ees tiival kaks, taga tiival kaks, ehk siis kokku kaheksa, arvestades ka teist poolt. Ühesõnaga see kataloogi leht paneb korralikult villast. Tegelikkuses peaks ainult 2 tk olema neid mida näitas 8, ehk siis ükseliistu plastikmutri tihendeid ja 8tk olema neid mida näitab kataloog ainult 2.
  9. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Neid tagatiiva tüübleid vaja ongi.
  10. Audi AAN mootori korv ja M60B30 240mm siduriketas sisse oleks ilmselt kõige odavam lahendus. Päris bolt-on kõik pole, aga kerge vaevaga fabritseeritav kooslus.
  11. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    No minul oleks vaja sealt ukse hingede remontkomplekte 4tk ja mõningaid vidinaid paarikümne euro väärtuses, eks kui tellima hakkad, siis anna mulle märku. Tüüblitega aga selline jama, et võtsin UM-ist need ligi mis kataloogi järgi peaks olema 51131916449, aga tundubvad väga valed asjad. upuvad lihtsalt sinna tüübli auku ära, välja näevad sellised Aga kas ei peaks olema sellised? 51121867907 Enam ei mäleta ka millised need täpselt olid, kuna need sai välja nopitud ja minema visatud, et ei tekiks kiusatust vanasid tagasi panna.
  12. Chulo

    Porimatid, veluurist

    Sellel partiil mille mina tellisin oli ka kinnitustarvikuid puudu ühtede mattide jagu plus lisaks 2tk. Tellisin vist 8 või 9 komplekti, enam ei mäletagi täpselt. Teiseks venis mattide väljasaatmine pea 2 nädalat. On variant edaspidi lasta neid matte näiteks Mistra Auteksis teha. Pm viid neile suvalise mati ja nad on võimelised selle kopeerima. Peaks ainult uurima mis komplekti hinnaks tuleb sealt tellides.
  13. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ega kellegil Tallinnas üht ülearust käsipiduriklotside regulaatorit ja mehhanismi ei vedele?
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tänud... Eix, Sa tüüblite kohta ei tea midagi kõneleda? Ja kui sul H2-st midagi plaanis tellida, siis võid mulle ka märku anda. Oleks ka mõnd jubinat vaja.
  15. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    http://bmwfans.info/parts-catalog/E30-2-doors/Europe/316i-M40/L-M/jan1990/browse/vehicle_trim/moulding_rocker_panel_black/ ja ehk keegi teab kus käib detail nr. 7 kus nr. 8? No mitte ei mäleta enam.
  16. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Keegi teab mis kuradi koodiga on ukse ja tiiva liistude kinnitus tüüblid? Ostsin 51 13 1 916 449, aga need ei sobi mitte. Kas 51121867907 võiks olla õige asi?
  17. Chulo

    K: tankimistoru kumm

    H2.ee-st tellisin. Maksis alla 20 euri veidi.
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Pull film see Undercover Brother. Muide Eddie Griffin kandis selle filmi mingil promo üritusel filmi produtsendi Ferrari Enzo maha, nii et kõik on puhas hollywoodi filmitrikk. Aga nüüd kusimus laiale ringile. Ega kellegil kusagil E14 polte M12x1,5 keermega ei vedele? Pikkust oleks vaja 3cm, aga võib ka pikem olla. BMW käigukastide poldid on ka M12 E14 torx, aga ilmselt tavakeermega ehk siis 1,75 sammuga... pole ühtki käepärast ka, et mõõta. Aga kui kellegil midagi sellist vedeleb kusagil lauapeal, siis võib PS teel märku anda. Baltic Boldist saadeti seenele ja pakuti sisekuuskanti.
  19. Chulo

    M: kupee el. aknad

    Tegu selle sama komplektiga siis?
  20. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Pearelee kutu äkki? Kas Releedele voolud tulevad korralikult ikka peale? Toide ja lülitusvool mõõda üle. Kui puudu on lülitusvool, siis ma kahtlustaks väntvõlli/nukvõlli asendi anduri viga.
  21. Chulo

    Müüdud. Brake Kit from E34 540i

    You are allowed only to make 4 topics in this category. I wouldn't be surprised if admins would delete your posts.
  22. Mis ajavahemikust muidu jutt käib üldse? Kui pilli kokku saab siis külastaks kuuevarbalisi hea meelega
  23. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Krt ma olen oma rulliga selle kolme aasta jooksul, mil ma teda omanud olen, alla 100 km sõita saanud... Nui neljaks olen see aasta suveüritusel kohal ka
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus