Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Jah nii ongi, et ainult 1 klemm on sellel anduril. M50 anduril tuleb eraldi mass juurde E30 anduril ongi korpus massi jaoks, midagi vedada pole tarvis.
  2. Kaane poldid 30nm + 90 kraadi + 90 kraadi Hooratas 120nm Rihmaratas 330nm Kepsu poldid 5nm + 20nm + 70 kraadi
  3. Raamsaale poldid 20nm + 50 kraadi
  4. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    No ma iga nädalavahetus higimull otsa ees näen vaeva selle nimel.
  5. Chulo

    O: M40 mootor. Kiire!

    Lelles olemas, ehk saan laupäeval selle maha keerata.
  6. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    No mina kasutasin e32 Sadulaid ja pidin neid veidi lõikama, et sadulad mahuks koos vahetükkidega.
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Millist plekki sa nüüd silmas pead? Seda mis völli peal, mis laagrit kaitseb või seda mis ketast kaitseb? Ette jätsin tavalise ketta pleki ja e36 laagri tolmukatte. taha tuli teha hübriid mille sisemine osa on e30 ja välimine vastavalt sellele mis ketast sa kasutad. Minu kettad tulid e46 pealt ja plekide välimine osa sama auto pealt.
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ei pane sa sinna külge ilma vahetükita midagi, aga tolmukatte sobivus sõltub sellest, millise vahetüki sa teed. Selle jaoks on täitsa eraldi teema olemas. läbi, leiad oma küsimustele vastused.
  9. Chulo

    Probleem m50b25 roolivõim

    Loe see teema läbi! Võimuta ja võimuga latt käivad erinevatesse aukudesse. Väikesed vahepuksid on vaja ainult poltidele treida (või kasuta suvalisi mutreid). Lisaks on sul vaja võimuga lati roolikardaani juhul kui autol originaalis oli võimuta latt peal. Pump hakkab ilma õlita kindlasti häält tegema. Ma teen sulle ettepaneku, anna mulle oma E36 latt kui hakkama ei saa ja ma annan enda võimuga E30 lati vastu. Kardaani pead ise leidma.
  10. Chulo

    Probleem m50b25 roolivõim

    Kui sul on nii kui nii ilma võimuta, siis viska minema see potsik sealt. Ma ei tea muidugi, kas roolivõimu pumpa M50 pealt lihtsalt minema visata saab, pead vb mingi rulliku vahele panema. Ilmselt ikka saab, lühemat rihma lihtsalt vaja.
  11. Chulo

    M: kupee el. aknad

    No pildid on ighatahes pre face mehhanismidest.
  12. Chulo

    Probleem m50b25 roolivõim

    Paljud panevad vasaku mootorikäpa külge selle. Olema see peab, teine variant on ilma võimuta latt.
  13. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Äkki kellelgi vedeleb emeksi väärilist sedaani/kupee kere hoovipeal kusagil Rapla/Tallinna läheduses? Oleks tarvis üht vasakpoolset C-piilari poroloonkatet. Tulen oma vahenditega kohale ja eemaldan selle.
  14. Chulo

    Auto värvid

    http://www.devor.ee/ http://pintavari.ee/uus/et/ http://www.paintlines.ee/ Need on ainult mõned kohad, kust tellida saab. Selle vastuse oleksid sa küll väga lihtsasti guugeldamisega ise leidnud.
  15. Chulo

    4x100 -> 5x120

    Keerasin tugevasti kinni ja lasin TIG-iga kinni tagumise otsa püstaku külge ja esimese otsa keevitasin seest originaal võlli otsa. Tagant ongi sellepärast selliseks treitud, et saaks ilusti püstaku vahelt täis keevitada. Kõige parem on toorikuna kasutada, E34 võlli, e36 oma kärab kah, aga E34 oma on esiteks juba lihtsam maha lõigata ja teiseks see plekkaitsme randi tagune osa on suurem. Päris nullist ei näe seda mõtet teha, kuna välimine pool on ju E34 pealt kohe võtta, lase see lihtsalt selliseks teha, et saad ta E30 võlli otsa keerata. Mina tõin selle võlliga laagrit 8mm välja poole, et E46 300mm ketas ära mahutada, aga pärast vaatasin, et ilmselt oleks paar mm veel sisse poole õnnestunud seda ketast ajada, et võimalikult vähe ET-d muuta. Samas tuli see ketas piisavalt sisse poole, et vasta plekki hakkaks käima. Selle vastu leidsin tohtu kummihaamriga. Kuna plekid olid nii kui nii valmis pulbervärvi kaela saama, siis ei näinud probleemi nende pisikesel töötlemisel. Panin paar pauku südamiku pihta nii, et kogu kaadervärk nihkus veidi sisse poole ja kinnitus koht veidi deformeerus. Pm kui ülevaatusele lähen ei tohiks peale sadula vahetükkide midagi solma jääda, kuid need tegin ka suhteliselt tagasihoidlikud ja lasin mustaks pulberdada nagu ülejäänugi.
  16. Chulo

    4x100 -> 5x120

    Sellelt pildilt peaksid leidma vajalikud mõõdud. Tegin enda võlli sellise.
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ei tundide küsimus ei ole, aga nädalavahetusel tahaks katusenaha ära panna ja aknad ette panna.
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tundusid sellised pehmemad olema. Need peaks suht lihtsalt tervena kätte saama. Ehk mõnel foorumilasel vedeleb mõni kere kust need välja saaks nokkida.
  19. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ega kellelgi Tallinna/Rapla kandis katuseriide kinnituse kummijunne ei leidu? Need kuhu kinnitus traat otsapidi sisse läheb. Tundub, et värvitöökojas on need välja nokitud ja 7 tk neist ära kaotatud.
  20. Käin iga päev Tallinnasse tööle. Vaatan liistu olukorra üle täna.
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Trr... ma käisin kunagi lasnas piitri maanteel E46-ga ülevaatusel, siis see nussis mul korralikult ajusid, et ikka läbi ei saaks lasta. Hakkas puhta jutuga, et see on juba nii vana diisel ja kindlasti katid läbi ja tema juba õuest nägi kuidas suitseb, aga kui kontrollima hakkas, siis selgus, et suurem osa bensukaid ei põleta ka nii puhtalt. Tõkiskingad, vestid, tulekustutid, isegi tulede reguleeringut kontrollis. Siis kui lõpuks tundus, et kõik on okei hakati juhiukse klaasi läbipaistvust mõõtma ja selgus, et see on 5% üle normi. Oi kus ülevaataja nägu lõi õitsele, et ikkagi midagi leidis. Aga kuna see märgatavalt ülevaataja tuju parandas, otsustas ta mind siiski läbi lasta. No ma ei mõtle seda välja noh, nina all looklev hall vunts hakkas mehel kohe särama peale seda kui midagi ikkagi leidis.
  22. Chulo

    O esituled (black)

    Sorry ot, aga siis ki paari hind on 140€
  23. Peaks kõik sirge ja korralik olema. Reedel saan üle vaadata kõik liistud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus