Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. Jah kuskil kuu aega siis äkki ma saan kah enda omaga kohale tulla
  2. Mnjah oleks auto koos tuleks kah heameelega kohale aga kahjuks seekord jääb vahele enda masinaga kohale tulek. Kui isegi tulen siis ühe teise bmw-ga. :wink:
  3. P2hkel

    Simply the bEST

    Aga kas siis tavaline e30 coupe läheks kah sinna klassikaliste bmwde alla? Loomulikult korras auto.
  4. Vaadates seda videot tuli küll siuke valus tunne peale aga kas mingeid pilte kah kellegil on et milline see masin väljast oli peale seda matsu ? See on nüüd küll vist OT aga loodan et ei pahandata. :roll:
  5. Selline küsimus siis sulle et palju läheks maksma e30 coupe täielik ülevärvimine ja sinna juurde kuuluvad eeltööd.
  6. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Kah mõte et teeks siis mingi 7 paiku seal äkki sest siis peaks ummikud kah kadunud olema juba ..
  7. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Et siis teeks väikse kogunemis neljapäeval 31.07 kell 18:30 Tallinnas mustika parklas äkki, olenevalt siis ilmast, et kas sees või väljas ?
  8. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=59296&postdays=0&postorder=asc&start=0 Loodan et ei pahandata et linkin.
  9. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Mina olen sinna igatahes minemas... :roll:
  10. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    MA arvan et ma oleks käpp kui see toimub õhtu poole. :wink:
  11. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Oli siis kokkutulek missugune 4 autot kohal ja puha
  12. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Mina olen tulemas aga mul auto suhteliselt eba puhas Aga ma üritanenam vähem korda saada. Aga kohal ma olen.
  13. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Koguneks lihtsalt mõni õhtu kuskile ? Ja siis räägiks nendest rajapäevadest jne ..
  14. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Mai kujuta ette kus seda teha aga kõige mõistlikum oleks kuskil Paides siis kõigil ühepalju tulla. :wink:
  15. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Saaks siis äkki 28 v 29 kokku kuskil ja räägiks tiba juttu ja vaataks masinaid. 8)
  16. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Millal siis kokku plaanis saada autot ?
  17. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Aga mis arvate saaks mõniõhtu okkku kuskil räägiks juttu vaataks autosid ? Kuidagi unarusse jäänud see teema.
  18. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Ütlen ausalt et mind see kaugus absoluutselt ei häiri ja ma arvan et paljusid teisi kah mitte. Aga hakkake kuupäevasid pakkuma siis milline oleks sobiv ja võiks ju olla kuskil juuni kuus hiljemalt.
  19. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Kah võimalik mingi 500kr oli tunni rent rada. Ja sealt edasi saaks minna türisalu pangale grillima kellel soovi on
  20. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Aga kõike saab mõelda ma lihtsalt pakkusin välja et võiks teha midagi koos. :wink:
  21. P2hkel

    Klubi kokkutulek.

    Nuh ma mõtsin midagi taolist nagu viimane kord et lihtsalt saaks kokku räägiks juttu. Samas võiks ju edasi kah midagi teha.. Ilusa ilma korral kuskile grillima minna ja alkoholi vaba õlut juua.
  22. Mõtlesin et pole ammu midagi toimunud ja autod paljudel kindalsti ilusamaks ja paremaks tehtud. Et äkki teeks mingi suguse kokkutuleku ? Et äkki teha küsitlus mingi kuupävade kohta ja asukoha kohta ja paljud sellest huvitatud oleksid ültse ? :wink:
  23. MA roniks heameelega tallinnast kah kohale aga auto ei sõida hetkel
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus