Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. Nu esimeses postis on ju tegelikult kõik kirjas, aga jämedalt mingi 16.30 oleksime äkki lõpp punktis siis ja seal saab juttu ajada ja ega see tulek sinna ei ole kohustuslik ja iga kell võib ära minna. Edit ja ootan hetkel vastust Mustika keskuse juhtkonnalt kas seal on võimalik koguneda või mitte. :wink:
  2. Kuna ma pildistama hakkan siis ma sõidan rivi kõrval nii ees kui taga otsas koguaeg kohta vahetades.
  3. See on laupne päev ja ei usu et linna et nii suur liiklus on seal.
  4. Ma üritan selle mustika kohta rääkida seal hea soe parkla. Kristiines on lahtine parkla ja eks seal ilmselt ole ka tuul.
  5. Kruiisile siis üks väike üllatus kah minu poolt ja seda näete alles siis. 8)
  6. Okei uurin selle mustika kohta siis järgmise nädala algul ära.
  7. Okei aga seda kogunemise asja peaks ikkagi ennem poega rääkima kas on ültse võimalik või mitte.
  8. Nu see kardi rada on ju parklas sees ja sinna ei pääse ligidale või ma eksin.
  9. Laagri maksis pole ju maa alust parklat. :roll: Edit ma võin järgmise nädala algul käia mustikast läbi ja uurida selle kohta, kuskilt jäi nagu meelde et VW klubi oli korraldanud seal all selle kogunemise aga seal alla ei tohiks suitsu teha ja prügi enda järgi ilusti pürgikasti visata.
  10. Üks võimalus oleks ju muidugi läbi linna kruiis ära teha ja siis äkki kristiine parklasse või sikupilli prisma parklasse või mustika keskuse parklasse alla suunduda. Aga siis peaks nende keskustega konsulteerima sellest et kas on võimalik ...
  11. Ega see vist paha idee ei oleks, aga ainuke jama on see, et ise tulen cabrioga ja tahtsin sõidu ajaks katuse maha lasta, et saaks häid pilte. :roll: Edit: Kes veel kohale tulevad ja endast märku veel andud ei ole, siis võiksite seda teha saaks parema ülevaate. :wink:
  12. Teede rev2-s tehakse kah neid numbri märke vastavalt soovile ja üks nr maksis 150 .-
  13. Ma loodan et te minu pihta ei löö kui ma enda masinaga ei tule aga igal juhul BMW-ga olen kohal. :roll: Kui enda omaga ei tule siis võtan peegel digi kaasa ja hakkan metsikult pildistama. :wink:
  14. Sai siis osad nimed lisatud esimesse posti et kes ennast ei leia sealt, siis andke endast märku.
  15. Nu minu enda masin näeb kah ikka päris rääbis välja. Aga mind see ei huvita. PEaasi et tehnika korras oleks. :wink:
  16. No kruiiisis osaölevad ikkagi ainult e30-ned või siis e30 communty liikmed teeks ikkagi nii..
  17. Kas kasutaja snoop tuleb kah kohale ja võtab lipu kaasa ? 8)
  18. Ma arvan et ei ole vast hullu aga siis pead rivi lõpus sõitma.
  19. Teeme siis 10ndal ma muudan ära kuupäeva. Aga noh see et kaugemalt kah rahvast nuh pealinn ikkagi tallinn ja eks nädalavahetusel kulgeb kah siin igasugu turiste ja kohalikke ringi siis oleks ju kellegile näidata kah seda kruiiisi värki. :wink: PS! Seekord võiks klubi lipp kah kohal olla ja esmeses autot väljas olla. 8)
  20. Teeks siis suve lõpu ürituse! Saame kokku, puhume juttu, teeme kruiisi ja siis räägime veel juttu. Aga asjast kah siis saame kokku [size=18]10 Oktoober Laupäev[/size] JA koguneks siis alguses laagri maksimarketi juures saurixi ees kell 14.00 liikuma hakkaks mingi kell 14.30. ja 15.15 äkki siis ülemistes võtaks sealt kah inimesi juurde ja peale seda siis otsaga merivälja poole. Kaasa võtta hea tuju Rullikas ja Soojemad riided kah ilmselt. Ps! Tulla võiskid kohale niipalju inimesi kui võimalik Siis tuleb pikem kruiis. :wink: Tulijate nimikiri siis: 1. P2hkel 2. ///Mario 3. jaan320i 4. j_indrek 5. ranzzz 6. elukas 7. tossike 8. janek321 9. eix22 10. bergo 11. Fantoom 12. renx320 13. psyho 14. valerka 15. sake 16. turbiin 17. metsakutsu (Kui õieti aru sain siis C4V6 on roolis.) 18. snakepit888 19. spetzialist 20. ruts325 21. S4ND3R 22. bmw520i 23. taytz 24. Riho 25. mental 26. Ain_H 27. siim999 28. Matu90 29. Paul 30. Kaido S (vist) 31. Wabbit 32. Jysk 33. +2 rulli (ei mäleta kasutaja nimesid) 34. MairoG (Jäi viimati jutt sedasi et tuleb vist) 35. yux323 36. Videod: Pildid: http://nagi.ee/photos/AiriL/sets/231365/ http://fotoalbum.ee/photos/siimkris/sets/868461/ http://s283.photobucket.com/albums/kk301/P2hkel/?start=0 http://fotoalbum.ee/photos/Mpower/sets/869349
  21. Aga teeks siis uue teema selle jaoks ja kuupäev jääb siis 12 okt. Üritan kah saada kõik asjad valmis selleks ajaks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus