Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. Minu arust oli kõige huvitavam hetk see kui te keerasite pärnaka pealt järevana peale siis migni ca 45 rulli lähevad möpöda ja seal vahepeal teine samapalju autosid kes istusid teil järel kuna nii aeglaselt läksite. Ise pildistasin seal sams kõrval. :wink:
  2. Järgmine kord tuleb sutsu varem hakata organiseerima seda ja reporterile kah suts varem teada anda siis tulevad need kah ehk kohale. Seekord oli reporteril kiire ja ei jõudnudki kohale. :roll:
  3. Noh eks anname adneks aga järgmine kord paluks jah ümber valada pläskusse kui tõesti muudmoodi ei saa või siis autos juua nii et teised ei näeks. Aga kõige parem olkes ültse mitte juua. :wink:
  4. Minu poolt kah siis pildid: Üks naljaksa pilt mille kphta tekkis kohe komentaar kah pähe, igtahes Riho e39 kes oli hüsteerias ja nuttis et oli sattunud valesse kohta: Järgmine kord paluks sellised pudelid autosse jätta ja kui juua tahate siis jooge kah autos: http://s283.photobucket.com/albums/kk301/P2hkel/?start=0 Ülejäänud pildid siis, sry ei ole veel kõige asjalikum selles pildistamises Osad udused ja osad hämarad. Eks ajajooksul läheb see paremaks. PS! Kes tahab õiges suruses pilti siis saatke PM ja millist pilti tahate. Edit: Viimase uploadiga läks järjekord sutsuke sassi, loodan, et te ei pahanda.
  5. Üritus oli väga huvitav ja kes pilte tegi ja need kuskile ülesse laevad saatke mulle PM link kopeerin need kõik esimessse posti. Ja Yuxi auto juhitavus oli ikka hoopis midagi muud kui minu endise. :wink: Varsti minu poolt kah pilte.
  6. Aga aega juu veel on täna kui oma rullikaga tulla ei saa siis tule kas või mingi muu masinaga.
  7. Jep seal samas ja tagasi tulles teeme russalka juures.
  8. Lõplik marsuut siis: Laagris Saurixi esine parkla (14:30 hakkame liikuma) --- Pärnu mnt. --- Järvevana tee --- Ülemiste parkla (!5:15 hakkame liikuma) --- Tartu mnt --- pronksi tn --- narva mnt. --- pirita tee --- monumendi juures paus --- pirita tee --- merivälja tee --- randvere tee ---rohuneeme tee. Viimsist tagasi läheb > mööda Pirita teed --- Russalka juures võiks uuesti koguneda ja ritta võtta (e. väike peatus) --- Narva mnt --- Viru hotelli ring --- Pärnu mnt --- Kaarli pst --- Luise tn --- Raudtee alt läbi ja esimene pööre kohe vasakule on Kristiine keskus (Statoili taga parkla 4ndal korrusel siis autod ritta ma arvan.) PS! Juhul kui vihma ei saja ja väga külm ei ole siis võibolla teeme lõpp peatuseks Laulu väljaku esise parkla.
  9. Ei tea kas on mõttet sellel. Aga kui keegi tahab siis miks mitte. Ma ise arvan et autod võiksid puhtad olla ja värki et kui keegi midagi küsib siis saaks näidata milline see e30 on ja värki ...
  10. Juhtkonnale on kiri juba ammu edasi antud, aga siiamaani pole vastust tulnud ja ei tea mis saab. Eile helistasin uuesti üle ja lubati uuesti juhtkonnale kiri edastada. :roll:
  11. Nuh ma arvan et viimsis seal mere ääres on päris jahe ja mustika värk oleneb sellest kas nad lubavad meid meili saatsin eelmine reede, siia maani pole vastust tulnud. aga eks näis kuida ilmaga lood on siis võiks äkki kuskil kesklinnas hoopis selle lõpliku jutuuajamise teha või äkki näiteks laulu väljaku ees vms aga eks seda annab möelda veel ja lõpp punkti vast otsustab siis laup ülemistes.
  12. Ei ole veel kindel aga võibolla sõidame sealt edasi mustamäele mustika keskusse või kristiinesse. Eks näis selgitame selle homme ära.
  13. Kuskil eespool oli kirjas see marsuut aga ma arvan et kõige lihtsam oleks sul ühendust võtta telefoni teel. Siis saab täpse asukoha teada anda. Edit: http://www.emhi.ee/index.php?ide=19&prognoos=6 8)
  14. No kristiine oma on ju lahtine ja kui tuul on siis seal on vast sama külm kui eile Areenal oli
  15. Nu mia oska öelda ei tea täpselt mis kell ja kus me oleme aga kõige lihtsam oleks sul vist helistada. Matu112 ammu juba parandatud see viga vaata esimest postitust.
  16. SAi ühiseid tuttavaid avastatud ja pärast koduteel kui korra hessist läbi läksin sis tuli üks Rullikas cabrio kah sappa (Hessi järjekorras). Äkki mõni klubiline ?
  17. See oligi mu üllatus et toon klubi lipu kah kohale Aga nüüd teavad siis kõik. :wink:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus