Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

Väike istumine Tallinnas koos klubilistega.

Soovitatud postitused

Olen siin mõne klubilisega rääkinud ja tekkinud idee et võiks koos minna kuskile linna peale pubisse/baari istuma- Naudiks rahulikult õhtut räägiks juttu jne mingit otsest põhjust ei ole hetkel et kokku tulla, aga pole nii moodi koos käinud kah tükk aega. Teema tegingi selleks, et uurida kes huvitatud kui saaks miskise arvu teada siis võiks otsida miskise koha ja ära broneerida, miskit osalus tasu ilmselt ei ole, aga iga üls ostaks joogid söögid ise.

Kuupäevaks plaanisin ise miskit 16.12 või 17.12. eks te andke teada kes oleksid huvilised.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No nädala sees kohe kindlasti ei sa ja 12 olen ka tööl pole näed kunagi isegi neid kolmapäevaseid üritusi külastanud kuna see on täpselt see päev kui saaksin tulla vist ainult puhkuse ajal ja seda on ainult kord aastas. :mellow:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

16 ja 17 on reede ja laupäev ja kuupäevad sellsied kuna selleks ajaks peaks kõigil olema palk käes kes tulla tahaksid.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

16 ja 17 on reede ja laupäev ja kuupäevad sellsied kuna selleks ajaks peaks kõigil olema palk käes kes tulla tahaksid.

Pagan vaatasin veel Novembri kuud aga sellegi poolest olen siis ka tööl.Ma saan palka 20 alles :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus