Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

lifeishell

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

17
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast lifeishell

• Tiitel
    Algaja
  1. lifeishell

M: m40b16 mootor, 4,27 keevisdiff jne

kas difer alles ja kus asub ?
  2. lifeishell

O: suure difri tagumsit kaant kiire

ostan siis 30 suure korpusega difri taga kaant võib ka pakuda difrit
  3. lifeishell

probleem kellade plokkiga

ok suured tänud uurin asja
  4. lifeishell

probleem kellade plokkiga

tervist mure siis järgmine mu 320 millele on peale pandud m20b25 töötavad siis ainult tahomeeter ja siis kütusenäidik kas keegi oskab öelda milles asi ja kust probleemi lahendust otsida auto aastaks on siis 1985 ja cupe ette tänades ivar
  5. lifeishell

320 M20B25 '85 - lifeishell

kui ma seda teemat tegin siis ma ei pööranud sellele eriti tähelepanu. sai kiiruga üles pandud. aga suured tänud, jõudu ja jaksu on vaja
  6. lifeishell

tänud
  7. lifeishell

pudi oli jh seal päris koralik. nüütseks siis seal m20b25 vahel mis on läbinud uuendus kuuri
  8. lifeishell

sai siis mõningad nädalad tagasi siis muretsetud endale eel mainitud isend mida sai taga otsitud suht kau. auto sai siis toodud ära läänemaalt ja nii nagu ma uurind olen oli auto endine asukoht talllinn natuke siis autost endast ka tegemist on siis 320 cupe kerega millel oli alkselt vahel M20B20 92 kw aga kuna mootori töös olid väiksed tõrked ja kahtlused sai see lahti võetud esimene ülatus oli see et kui sai põhi alt ära võetud oli see täis seibe polte kruusa ja silikooni! õlipump oli samat jama täis siis saigi vastu võetud otsus et sinna vahele tõsta M20B25 mis oli endal olemas teise auto peal ja just läbinud ka remond. kuna sai võtta ette suurelt siis ei jäänud ka kere puutumata sai siis sisu seest välja ja ka põhi üle vaatatud ja uuesti üles ehitatud mis juba vaikselt hakkab looma. kuigi oleks vaja seal veel natuke teha kuna auto on olnud tagaotsa laksuga ja vajab kõvasti kohendamist või siis tagumise paneeli vahetusega. sisuks siis on bmw originaal sportistmed ees ja ülejäänud kõik suht tavaline peale selle et on tehtud sinna must lagi mis on väga meelt mööda pilte nääeb siis siit sai lisatud siis veel pilte juurde http://album.ee/album/518969/50213349
  9. tervist oleks selline küsimus ega sull ei ole 30 kere juhtmestiku seda ümara pistikuga mis laäheb mootori juhtmestikule ja kui on mis oleks hinnaks ?
  10. ega sull 2l 95kw mootori sisselaset koos pihustitega ja kui on mis on siis hinnaks ette tänades ivar
  11. lifeishell

316 kupee projekt '86

see tall kombeks jah juba järgi katsetatud:D
  12. lifeishell

316 kupee projekt '86

pahtel juu teada nagu on hakkab pragunema ja võib lahti hüpata kui saa uksi kinni lööd parem varjant on kas siis kasutada klaasriiet või siis plekki :wink:
  13. lifeishell

316 kupee projekt '86

ei tea pole minu töö eelmine omanik sai sellise tembuga hakama nüütseks juba tuled ja muu tavaar eest ära kruvitud
  14. lifeishell

316 kupee projekt '86

see usteliistude pahteldamine on jah riskantne endal plaanis pahtel sealt minema lüüa ja muud moodi kinni panna need:D
  15. lifeishell

316 kupee projekt '86

need pole minu poolt kinni teibitud eelmine omanik oli midagi aretama hakanud

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus