Hüppa postitusse

siimp

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    366
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    33

Kõik, mis siimp postitas

  1. M42 e36 kast on pakkuda kui huvi (aeglasem ülekanne kui e30 kastil aga hoovastik vajab natukene muutmist).
  2. siimp

    Lobamokkade rubriik

    Mul cabriol m-techi madaldus ja pole samuti plaanis rohkem madaldada (kuigi paljud räägivad, et liialt kõrge veel). Samuti ei hakka udutulesid põletama. Lihtsalt kui madalduse peaksin panema, siis ei saaks enam pooltesse garaažidesse sisse ja mis kõige hullem, tõstuki käppasid enam alla ei saaks ja iseremontimise rõõm jääks siis olematuks (peaks madalduse puhul kusagile täistõstukiga firmadesse käima hakkama). Teisest autost ei hakka rääkimagi, see on täielik tank oma bilstein b6 amortide ja orig.vedrudega. Aga no talvel jääpeal on lausa lust, tagumine ots madalam, esimene ots kõrge, tagab ideaalse juhitavuse ja samuti saab jõu paremini maha. Üldiselt hindan originaali ja väga madalad masinad mitte ei istu. Samuti nõustus eix´iga, et sõit on pingevabam ja igasugustest takistustest võin kohati lennuga üle minna.
  3. siimp

    Lobamokkade rubriik

    Korralikud rehvid ei ole alati kallid nagu ka hea ei võrdu alati kallis. Head rehvid võib ka päris odavalt kätte saada kui näiteks osta.ee või soov.ee silma peal hoida. Lihtsalt mainisin, et tuleks korralikud rehvid võtta, mitte mingid olematu mustriga lamellid (millega oled ka liikluses ohtlik). Toon ühe näite eelmise aasta talvest, kui ilmatsalu jääraja foorumisse kirjutas keegi vene nimega härra, kes kurtis, et JÄÄ on liiga LIBE ja palus, et äkki raja haldajad võtaksid midagi selles suhtes ette ning muudaksid jää kuidagi mitte nii libedaks. Igatahes ma leian, et jää peabki libe olema ja seal sõitmiseks võiksid olla lihtsalt naastrehvid, kuna loogiliselt mõeldes lamellrehviga jääpeal pidamist olla ei saagi. Muidugi kui sellise ilmaga, nagu praegu, naastrehvidega kusagil külge libistada, siis ilmselt on need paari päevaga juba liialt palju kulunud ja sellisel juhul pole tõesti mõtet korralikke rehve osta.
  4. siimp

    Lobamokkade rubriik

    Linnas on alati see oht, et jääd kellegile silma ning hiljem oled "kuulus". Selle pärast soovitan väga valida, kus ja mida teha. BMW on veel n.ö. kõrgema ohu allikas, mis jääb eriliselt silma, seega sellega peab veel väga vaatama, mida teed. Aga no kui libedasõit meeldib, siis soovitan korralikud naastrehvid muretseda ja talvel Ilmatsalu jäärajale tulla, kus mõne euro eest saab nii palju lustida kui tahad (klubiliikmetele teeme soodustuse ka. Facebookis leiad ülesse otsides Ilmatsalu jäärada 2012, kõik rajaga seotud info läheb jooksvalt sinna).
  5. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Räägitud sai, et kui lumi maha tuleb, siis esimesel võimalusel kokkusaamine.
  6. siimp

    KALENDER 2014

    Pakun välja, et kui Tartus veel soovijaid on, siis võiks mingi ühisjagamise teha (hoiame postikulult kokku). Võin asja ka enda peale võtta ja kalendri tellinud isikud saaksid need Tartu kesklinna kandis kätte. Maksan ise näiteks saatmise alguses ära ja Mikko saadab kalendrid minu kätte ja siis igaüks saab hiljem sümboolse summa anda selle saatmise eest minu kätte.
  7. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Mul ka olemas, eelmisel aastal sai Vazzaga jääpeal testitud ja päris hea tulemus oli.
  8. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Ma arvan, et siis võiks väikese kogunemise jälle teha kui mingi lumelaadne toode maha tuleb...
  9. siimp

    Lobamokkade rubriik

    Ja mis vahet seal on mida keegi arvab? Ise sõidan igapäevaselt 1989 aasta e30`ga ja enda uuema autoga (2011 a4) sõidab naine. Vaadatakse küll vahel imelikult kui mantliga e30`est välja ronin aga no paremat autot mul ei ole olnud.
  10. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Kui jõuan ajaliselt, siis olen kohal. Lumi võiks juba tulla
  11. siimp

    Temp ei lähe normi

    See BMW originaal temp.kell näitab nii nagu ta näitab. Kui keegi juba kelladeblokil kallal käinud, siis ega sealt enam mingit väga õiget näitu ei pruugi tulla. Endale paigaldasin südamerahuks lisa veetempi kella ja palju kindlam sõita (18eurine kell koos anduriga küll ja küll). Tänava autoga vast nii palju muretseda pole vaja. Kui kuuma puhub, siis võiks normaalne olla, termostaate ka erinevaid.
  12. Sama asi läbi elatud, enne oli selline: Pärast sai selline: Igatahes mõistlik keevitaja teeb asja päris korralikult ära. Mul oli ka üks tagumise stange kinnitus täiesti läbi, mis aretati sinna uus. Kalliks asi ei läinud ja ühtegi tagumist plekki endal kusagilt võtta polnud, seega kõik aretati mingi teine teema sinna (vana alumine äär lõigati põhimõtteliselt ära).
  13. siimp

    M3 bodykit

    uuri näiteks gup-tuning.ee
  14. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Ma eeldan küll, seal Prisma juures oli väga tühermaa, läheme tagasi tsivilisatsiooni
  15. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Ma arvan, et see kolmapäevane tava võiks jääda, kuna see juba natukene kinnistunud ja peaks ka nendele meelde jääma paremini, kes igapäevaselt foorumis ei käi. Aga aktiivsemad võivad alati ju teistel päevadel ka kokku saada. Ise ka see kolmapäev kohal ja kuna statoili tagune on seoses külmemate ilmadega tühjemaks jäänud, siis võiks jälle seal koguneda?
  16. Esimesest august läbi sõidad, kukud läbi põhja. Põhja alt sai kenasti salongivaipa katsuda. Seega hea nägemus ideaalsest talvepillist
  17. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Homme jälle plaanis kokku saada, seekord siis Prisma vastas olevas parklas, kuhu eelminekord edasi kolisime statoili juurest. Kell 19:00
  18. Kõik detailid olid vähemal või suuremal määral pihta saanud, k.a. stanged. Ainsad asjad mida ise neilt küsisin, olid udutulede augukatted, mida eraldi hetkel ei müüdud (arvatavasti hea pakkumise korral oleks need sealt ka saanud). Pildil tundus hulga korralikum.
  19. kui keegi veel pikema tee ette plaanib võtta ja seda (http://www.auto24.ee/used/1545192) vaatama minna, siis ütleks ära, et täielikult mäda ja tundus, et see oligi lammutusse viidud, kuid keegi tahtis kiirelt raha teha ja nii ta müügis ongi. Tagumised tiivad mõlemad olematud, tagumised koopad läbi, kõik 4 ust läbi, esimesed tiivad läbi jne jne.
  20. siimp

    Tartu kokkutulek??

    liigume 19.20 prisma juurde,autosid juba on
  21. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Teeme kell 19:00 jah, parem plaan vast, öösel väga külm ka juba...
  22. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Aeg läheb kiirelt ja ööd on ka juba päris külmaks läinud, nii et võiks ühe suurema kokkusaamise teha ja enne pakast veel muljetada. Kaks nädalat on ka täis saanud, seega koguneme kolmapäeval kell 21:00 taaskord samas kohas (Tartus, kesklinna Statoili tagumisel platsil).
  23. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Oli ikka jah. Ega koguaeg ei pildista ka. Järgmine jälle kahe nädala pärast kolmapäeval.
  24. siimp

    Tartu kokkutulek??

    Ega kui hingelt ikka tuline e30 huviline, siis ei keela keegi ka muu autoga või jala kohale tulla ja nii kauaks, kuni enda masin valmib, teiste autosid uurida ning võibolla ka malli võtta. Tavaliselt oleme teinud ka väikese kruiisi läbi kesklinna ja usun, et pole probleemi ka selleks ajaks kellegi e30 peale hüpata ning sõitu nautida (kui teised isegi nõus pole, siis enda eest julgen küll rääkida ja minu auto peale saab).
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus