Hüppa postitusse

Renx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    666
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis Renx postitas

  1. Kaua ei pidanud mõtlema MIM-de osas...tõime Zhaft-ga ära
  2. krt, kui ilus pill :o ....oleks ainult seda raha kuskilt võtta...
  3. http://auto.motors24.ee/vehicles/373069-BMW-318-1992.aspx?pg=0&sort=paid http://auto.motors24.ee/vehicles/373117-BMW-324-1992.aspx
  4. Renx

    M: BMW E30 318 2,3 900€ KIIRE

    auk on olemas tglt....aga see on silikooni täis tõmmatud Marko_S-i poolt!...ja mina pole küll passijärgne omanik, aga siiski kas auto on ümber kirjutatud või rändab ikka rahulikult edasi marko nimel olles?Kunagi oli tõesti hea masin, nüüdseks väga alles miskit pole.Selle hinnaga muidugi ostja kindlasti leiad!edu müügiga!
  5. kui rahvast tuleb, siis astuks isegi läbi täna
  6. Renx

    324td ebanormaalne käitumine.

    Viga leitud! Armatuuri all oli üks juhe jootest lahti tulnud ...püsikas ja tujurikkuja olemas ja tundub, et jõnksutamine ka läinud
  7. Renx

    lukku.

    Pakkuda siis heas korras pudelikork.All olnud üsna vähe vist.Mõni üksik kriim.Peal originaal rehv.Veidi puhastust ja väga ilus asi! .Asukoht TLN ja hinnaks 20euri. 56 498 445
  8. Renx

    M: 325i Touring , M-Technic 2

    omaniku nr on 56663151
  9. Tõesti väga korralik e30!! vana kooliõe oma...teades antud isikut, siis usun ka seda kahe omaniku ja läbisõidu teemat.Auto on tõesti värske!
  10. Renx

    M20B20 jõudu pole külmana

    kui õlikork maha võtta ja lõtutama hakkab on just hea näitaja
  11. Renx

    O: MIM 1900 15" valuveljed.

    üritan homseks teha
  12. Renx

    O: MIM 1900 15" valuveljed.

    ei ole soovi vahetada....tglt on kogu auto mul müügis ja kui selle hinnaga saaks veljed müüdud, siis saab auto hinda ka alla lasta ja ehk tekiksid ka huvilised
  13. Renx

    O: MIM 1900 15" valuveljed.

    Tere, on olemas 5tk selliseid velgi.Samad mida grazy e30 müüs siis.veljed ise sirged, aga võiks puhtaks lasta ja üle värvida.Kuna vajadust müüa pole, siis hinnaks 250euri/5tk.peal madala(45 kõrgusega rehvid).asukoht tln.56 498 445
  14. Renx

    K:M40b16 müstiline käimishäire

    õhulugeja pekkis, enda kunagisel 316-l oli täpselt sama jama
  15. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=91704
  16. käidud ja Riho masina borbetid üle vaadatud...naiss
  17. Renx

    Lobamokkade rubriik

    mulle küll meeldib ...kas see on Taavi00-i vana auto?
  18. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Kardaani kohta vbl teab eix paremini...orig 2.0 moto kardaan alla ei jäänud, sest sellel oli vahemuhv läbi...võtsime eixi varasalvest teise ja panime alla.Arvan, et lihtsam osta jah teine lõtkuta kardaan ja asi unustatud
  19. Renx

    müüdud lukku

    krdi äge vend oled ikka!....nüüd ikka müüd neid velgi või niisama kuulutus tehtud?...need veljed oleksid juba ammu minu auto all, kui müüa reaalselt ka neid müüa oleks tahtnud ...edu!
  20. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Ekupeku20 peaks olema äkki
  21. Renx

    LUKKU

    sry, et teemat risustan, aga tegu ei ole Azeviga
  22. Renx

    Käiguhoovastik

    usun, et UM-s kohapeal ka olemas need splindid ja saad asja korda.Mul ka kindlasti paar tk olemas, aga otsimisele kuluks vist päevi
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus