Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. Keegi esmaspäeval koguneb kah ? või pean ma üksi vastutuult mööduvaid ronge vahtima
  2. Ei ei , et kui õiged korki ei leia, siis saab seda asendada ka niiviisi
  3. Unustasid maha sinna jah aga tegelt sobib paagile ka mootori õlikork ja lausa 1:1-le hea odav lahendus
  4. Kruiis sai siis läbi, poleks nagu eluseeski arvanud, et nii palju autosid tuleb kohale :shock: Pildi materjali on pildstajatel ikka väga kõvasti
  5. Mairo @ kaardilugejana ilmub kohale A võibolla enda masinaga.... never say never :twisted: aaga siiski pigem, kaardilugejana vennale
  6. A ma nüüd tagasi kodus Ale koogil pidi tuul viima ennast minema
  7. Homme siis keegi tuleb ka muidu ????? Ma vist vean ennast kohale homme jälle kui ma üksi ei pea olema
  8. Ma kah kohal, et kui unustama peaksin , siis võib telefonis märku anda ja sõimata
  9. Tagasi kodus, ning Mario sai natuke meeldivat sõitu ka tagasiteel
  10. Kui midagi elutähtsat ette ei tule siis olen kohal
  11. Jah, seekord ma ei joonud kodus õlut kusjuures mõtlesin avaks õlle aga siis tekis mõte, et krt peaks tulema kohale
  12. kohal käidud ja tagasi nüüd, miks kõik alati haigeks jäävad, kui kogunemine toimub ?
  13. Oli siis ka kedagi seal peale sinu ? või pidid jälle üksi olema
  14. Väga ilus läikiv must Jõudu ja jaksu
  15. Minul jääb tulemata kogunemisele kuna Hr. M20B25 otsustas mulle toreda üllatuse teha 8) Sooooo sexy surprise
  16. Paluks auto peale+ sampooniga ja vahaga pärast kuivata ära kah aa kui suudad 4-ndale visata selle ämbritäie.... siis luban, et eest ei hüppa ära. a vesi peab soe olema viska parem ämbritäis õllet 4-ndale.... siis võin vastu kah tulla
  17. Mina täna ei viitsi tulla... raudselt hakkab vihma sadama
  18. Kusjuures... minule ka alati sama tunne jäänud Kõik alati istuvad omade tuttavate juures ja võõras inimene, on nagu võõras ikka
  19. Tea, kas ma saan suure sõja MSN-s ja E30 Community jutukas, et ma kohale ei ilmunud 8) :oops: tööpäev ju lõppeb minul kell 18 ja koju jõuan umbes kell 18:25- 18:45, ei olnud mul mõtet vist, [size=7][/size]õnneks ma ei lubanud, et kindlalt kohal olen [size=7][/size]EI TSITEERI NÜÜD MIND, JA EI SÕIMA MU KALLAL :D [size=7][/size]Heinekenist me ei räägi eks noo teie, kes ennem üritusele minekut, minu juurest läbi sõitsite 8)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus