Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Läks vähe "Sitasti"
  2. Kas kaitsmed on korras ? Oled kontrollinud ? Vahest viga lihtsam, kui arvata võib
  3. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Eesnahkhiirel pole aega lihtsalt.
  4. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Oi bljää, limu kupee rullikas Ma tahaks kah
  5. MairoG

    K: Tulede regulaator

    Ei ole ühine süsteem jahutusega, ning kui sul loiku all pole aga lõhna tunned, siis ilmselt lekib sul salongiradikas Põhjamatt on muidu märg ka ? Kasutaja Kunot remondib samuti neid tulede reguleerimise süsteemi. Vanas rahas küsis ta vist 600 või 700 krooni, täpselt ei mäleta enam. Kontakteeru temaga.
  6. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Osta parem tõukeratas, saad mõne hääletajagi peale võtta kunagi
  7. Ma kah, ei jõua, otsin uut rehvi omale :roll:
  8. MairoG

    Sünna ///Mario pool

    Mina ei oska öelda, kas tulen või mitte. Eks näis, sinnani on veel aega, mõelda ja arutada.
  9. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Alles nüüd ?? meil grill uugab 11.juunist siiani veel... ja ilmselt kuni 28. juunini välja... kui puhkus läbi saab... Mõnus ikka. Ahjaa... megalt on seda liha ja muud kraami juba kulunud tänaseni
  10. Ei noh... see viimane grill mis minu juures toimus oli hea, aga veel parem on see, et meie pole ju veel grillimisega lõpetanud.... siiani grillime.... ja ilmselt kuni puhkuse lõpuni välja..... elu on lill, kuni puhkuse lõpuni, sealt edasi, üks paras till.
  11. Hea, et meeldis Õnneks muutus ilm grilli ajaks ilusaks tagasi, nalja sai jne. Igatahes korraldame mõned grillid minu juures veelgi :wink: Aga jah, mina grillin vennaga siiani veel pole nagu pausi teinud vahepeal, puhkus käes ja mis veel paremat teha on, kui aeg maha võtta
  12. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Vist oli jah keegi meie seast, ei mäleta enam, kes too täpselt oli.
  13. Aga mitte mari juures, vaid meie juures maal :wink:
  14. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    10 points goes to Tiit :mrgreen:
  15. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Pead poisile keevituse kätte andma kohe ::
  16. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Moes küll, kuid lubatud ei olnud, mentide arust.. kuigi Genfi konversiooni järgselt oli... ( või kuidas see viimane sõna oligi sõnastatud täpsemalt õigesti). Oli lubatud. Vähemalt nõnda võis välja lugeda. Ah p**sse, mina kah enam ei tea, keegi targem ehk võtab selles osas veel sõna ja selgitab asja arusaadavas keeles.
  17. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Jaa, ma tegin ka nii, korra isegi kinnipeetud, julgestuspolitsei poolt, tehti lihtsalt suuline hoiatus, see oli umbes 2-3 aastat tagasi.... Aga tundub, et nüüd siis võib neid ka reaalselt kasutada lähitulede asemel, ilma, et politsei tüütama tuleks ? Millegipärast kahtlen selles natuke, küll nad natuke väänavad ja käänavad neid seadusi jällegi enda kasuks.
  18. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Loen mina hetkel uut liiklusseadust, ja seal on selline punkt kirjas Tsiteeritud tekst on täpselt kopeeritud, ning midagi mina seal muutnud ei ole. Nii on igatahes kirjas, huvitav, kas see on ka mingi konksuga lause ? Või nii ongi ? Ühesõnaga, nüüd võib kasutada udutulesid lähitulede asemel ?
  19. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Samamoodi ei suuda meie end vaos hoida, kui üks inimene, ei suuda lugeda teemat, ning tähele panna sealt reaalset tõde, milleks on siiski tehasepoolne M3. Millel on mootor vahetatud V8 vastu. Kas on siis nii raske lugeda teema ennem läbi ja avastada sealt, et tegu on tõesti tehasepoolse M3-e kerega, mis teeb sellest autost reaalselt M3-e ? Kui konkreetse auto üle vaidlema hakata ? Ma loodan, et sa Raimo M3 teemat ei leia, see on ka äkki mingisugune tuunitud laienditega 316 karpa kupee??
  20. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Loomulikult sa ei mõista, mismoodi see on "ehtne m3 " Kui sa isegi ei mõista teemat lugeda, ja aru saada, ning märgata seal postitust, kus oli kirjas, et ostis omale ORIGINAAL E30 M3 kere. Alguses oli tal tõesti plaan ehitada tavalisele kerele 330 GTR projekt , kuid vahepeal leidis ning ostis omale originaal M3 kere. Millest me räägime ??? Tegu on siiski originaal tehasepoolt m3-ga... mootoriks vaid V8 hetkel. Ennem vale infot jagades PALUKS LUGEDA TEEMA KORRALIKULT LÄBI :evil:
  21. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Su Proua on õige tee valinud ::
  22. +1 Arenal Toimumis kohaks, enda osalust ei garanteeri.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus