Hüppa postitusse

Magnus

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    676
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis Magnus postitas

  1. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Kui hammerite vastu ei pea siis on küll natuke jama, tegin just ühe mootoriplokki sellega üle
  2. Magnus

    M52b28

    Nõustun täielikult sõgeda jutuga, töö juures käis samamoodi üks 528 plokikaane tihendi vahetuses ja kokku panema hakkates läks algul üks keere. Uuesti proovides ka teine ja lõpp kukkuvõtte oli see, tuli kõigile uued keermeniidid sisse panna. Ja kuna eelmises remondi töökojas kust see auto poolikuna tuli oli puuritud ühte poldi ava 10.sest 12.seks ja pandud volkari polt siis tänu sellele hiljem radika purunemise tõttu ja korraks keema minemise tõttu oli kõik jälle alguses tagasi. Omanik ostis lõpuks uue mootori (kuna meil aega ei olnud viis teise töökotta kus seda paigaldati 3 kuud ja sellega ka garantii mootoril lõppes) ja ka sellel oli samamoodi surve sees. Ühes silindris 18, siis oleks aland kõik see uuesti, aga müüs maha.
  3. see sama auto http://foorum.e30.ee/topic/6784-bmw-320i-shadowline-90-willard/?hl=shadowline
  4. Magnus

    M: 330cc pihustid

    Ilmselt ikka ja kui ei siis on neid väga lihtne sobitada ma arvan
  5. Müüa 330cc pihustid, mis lähevad üksühele 2.5le Hind 110 Tel 56750962
  6. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ühe auto pärast vast pole mõtet
  7. Magnus

    M:m40 karter

    Pühapäeva õhtuni soomes, aga muidu 56750962
  8. Magnus

    M:m40 karter

    20.-
  9. Magnus

    Kes, kus ja keda nägi

    Eixi nägin täna, sedaan e30 sõitis veel järgi
  10. Pole hullu midagi, reaalselt isegi ilusam vähemalt minu arust
  11. Müüa 16 tolli valuveljed, mis on 9 tolli laiad ning et 15 Auto küljes näevad väga kenad välja, rehvid on ka peale stretchitud. Hind 200.- Tel 56750962
  12. Magnus

    M:m40 karter

    Müüa m40 karter Hind 25.- 56750962
  13. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Kui kedagi huvitab siis hetkel toimub formula drift http://www.formulad.com/live/
  14. Ehk kellegil on üleliigne fli põlle külge käiv lisa, kas siis see volvo lisa või originaal, siis anna palun endast märku ja ma viin selle mingi sümboolse raha eest ära. Hea oleks ka, kui kellegil vedeleks sinist juhiistet ka. Tel 56750962
  15. Mõtlesin, et kuna mul on hetkel veel müüa mõned riided siis ehk on kellegil soovi. Riided on täiesti uued ja loomulikult originaalid ning enamus riideeksemplare on selle hinnaga mul ainult üks paar. Särkide hinnad on 25.- Dressipluusid on 35-65.- Homme panen igale riidele hinnad ka juurde. Pakkuda on: Kaks paari tosse, mõlemate numbrid on 42,5 Särgid Feedback suurused S ja L Spillage, suurus S Rockstar M ja S Cramped XL ning on musta värvi ka suurusega L Born to ride suurus M Evercloak XS Shiner XL Dressipluusid: Collateral M/L Ripside M Flight L Collateral S Innovator XL Eltoro XL Flight L Shift kilejope XL
  16. Müüa klaaskiust tagumine stange pre faceliftile Hind 60.- Tel 56750962
  17. Magnus

    O:prele stanged

    Pakkud tagumine prele 60.-
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus