Hüppa postitusse

RaidoM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    659
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Kõik, mis RaidoM postitas

  1. RaidoM

    Kes, kus ja keda nägi

    Üks "roosa" touring liikleb Õismäel ka. Aga seal mingi päss vist roolis. Kahtlen, et see "driftib"
  2. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Selge. Vaatasin jah ,et tootmine ammu lõpetatud.
  3. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kas seda kleepsu saab veel kuskilt? http://www.realoem.com/bmw/enUS/part?id=1131-EUR-08-1990-E30-BMW-320i&mg=71&sg=03&diagId=71_0477&q=51142121483 UM ja H2 ei näidanud midagi koodi peale.
  4. Endale ostsin suve alguses Mannesmanni 215 osalise komplekti ja siiamaani olen väga rahul. Sillajuppe vahetanud, autot komplekteerinud jne. Ühe tähiku suutsin ainult katki keerata esimesel päeval aga see oli puhtalt enda süü, sest see polnud õige tööriist suure roostes poldi lahti keeramiseks. Kodukasutajale peaks paras komplekt olema. http://www.hansapost.ee/p/mannesmann-215-osaline-tooriista-komplekt-mannesmann/903792983
  5. Mõned asjad olemas. Mõnda asja jälle juurde vaja.
  6. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Tundub, et ma enne kiiruga lugedes sain valesti aru. Lugesin õpetuse uuesti üle. Vahetatakse jah terve rumm ikka. http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=162340
  7. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    krt, Toprani vist ei taha
  8. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Rumm oli ca 95euri ja laager ise mingi 25 euri kanti.
  9. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Ma mingit välismaa foorumit korra sirvisin ja seal räägiti ainult laagri vahetusest ja kataloogides on nii laager kui ka rumm müügis. Aga tasub vist terve asi välja vahetada. Tundub vähem jebimist.
  10. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Esimene rattalaager undab. Kas tasub ainult laager välja vahetada või osta terve rattarumm? Rummu vahetus vist lihtsam?
  11. RaidoM

    Ukselukk tuksi keeratud

    Kui uksi ära hakkad võtma siis tõsta nad eest ära. Hinge alt keerad poldi välja ja peaks saama ukse ära tõsta. Pistikud ja ukse stopper ka vaja enne lahti võtta. Kere küljes olevat hinge ära näpi. Pärast endal lihtsam uus uks tagasi tõsta ilma, et peaks reguleerimisega jamama. http://www.e30zone.net/e30zonewiki/index.php/Door_Removal Seda, kuidas sa selle "plahvatuse" tagajärje lahti saad, ei oska öelda.
  12. RaidoM

    Läinud! Lukku!

    Tellisin portsu eBayst. Üks komplekt hetkel üle. Sobib sedaanile, kupeele, universaalile. Komplekt: 20€ Asub Tallinnas
  13. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Hea uudis: jalamatid on kohal. Veel parem uudis: midagi pole puudu. Võtan homme tellijatega ühendust.
  14. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Hea uudis on see, et tellimuse eest lõpuks sain lõpuks tasutud pärast kuu pikkust kirjavahetust. Halb külg aga see, et cabrio matte ei tule. Ei tea täpselt, miks nad ei suutnud cabrio ja kupee/sedaani matte kokku panna. Arvet "saatsid" nad ka kuu aega mu postiaadressile, mida ma pole siiamaani näinud seega tegin uue tellimuse ja ainult kupee/sedaan/touring mattidele. Cabrio omanikud peavad ilmselt ise ühe ühistellimuse tegema. Kui matid käes, annan teada.
  15. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    kas E30le on piduriplekke kuskil B-osana ka saada? Või ainuke võimalus ongi UM või H2?
  16. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Ma ei julge hetkel midagi lubada. Selle müüjaga on päris raske asju ajada. Meilidele ta tihti ei vasta ja hetkel ootan arvet, mille alusel saaksin tasuda. Leks, ühte matti kahjuks tellida ei saa.
  17. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Selge. Panin su kirja Hetkel siis 8 komplekti vaja + Leksile 1 matt kui see on võimalik. Pole müüjalt veel vastust saanud selle üksiku mati kohta. likoor (2 komplekti) siimp (cabrio) TonT RaidoM eliise22 Koik janek1
  18. Võtan uue nädala alguses ühendust, Hiis.
  19. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Hetkel siis 7le komplektile tahtjad likoor (2 komplekti) siimp (cabrio) TonT RaidoM eliise22 Koik Kui müüjalt nüüd kiirelt vastuse saan siis tellin nädala lõpus või uue nädala alguses ära.
  20. up! Uusi asju jälle vaja.
  21. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Hetkel siis 4 huvilist: likoor siimp (cabrio) TonT RaidoM Uurin müüjalt, kas on kohe olemas ja kas on võimalik 1 komplekt cabrio matte ka punti panna.
  22. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Kui 6 komplekti võtta siis tuli hinnaks vist 20.40€ komplekt koos postikuluga.
  23. RaidoM

    Porimatid, veluurist

    Uuendaks seda teemat. Kas on huvilisi tekkinud? Võiks mingi tellimuse teha kui 5-6 inimest koos oleks.
  24. RaidoM

    Kes, kus ja keda nägi

    Keegi valge rullikaga parkis täna mu ette Ülemistes.
  25. RaidoM

    Lobamokkade rubriik

    Kas M50 mootoril karteri vahetus on lihtne? Poldid lahti ja vsjoo? Või tuleb seal roolilatti, sillatala vm ka lahti võtta? E: sain vastuse. Paras jebimine on!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus