Hüppa postitusse

ottOmar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    32
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW 318iS e30 '90
    Audi A8 d3 3,0 TDi '04
    Audi A8L d2 4,2 '01

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja ottOmar saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Tere. Kuna ma ausalt ei osanud seda teemat kuhugi mujale teha, siis minu meelest sobitus see olemasolevate variantide hulgast kõige paremini siia. Aga asjast. Nimelt otsin kedagi, kellel oleks tahtmist ette võtta e30 kupee keretööd. Tööde maht ja tingimused on juba läbirääkimiste osa aga midagi hullu ei ole. Keevitada ja pahteldada saab kinldasti Kiiret mul asjaga ei ole ja raske südamega pean tunnistama, et päris esinduse taset ei nõua - uunikumiks, ma arvan, et mu auto ei saa Variandina sobib ka see, et värvimise eest hoolitsen ise. Ette tänades, Ott 56650030 ott@rgb.ee PS. Kui moderaatoritele see teema siin ei meeldi, siis võib tõsta sobilikumasse kohta
  2. Tere. Tarvis oleks 318iS'le järgmisi detaile: kapott (mida korralikum seda parem) vasak esitiib (eelistatud oleks heas korras A osa) parem esitiib (eelistatud oleks heas korras A osa) stange tala esipaneel stange (mida komplektsem seda parem) esipõll (mida korralikum seda parem) radikas (sobilik 318iS'le tootekoodiga 17111712982) aknapesuvedeliku paak (tootekoodiga 61661370789) Pakkuda võib ka: esivõre komplekt (ümber tulede ja neerud) võiks olla uueväärsed Esitulede komplektid parem / vasak (naerusuud + täistuled) võiks olla uueväärsed Nimekiri võib täieneda. Pakkumised palun teha postkasti või meili peale ja loomulikult pildid ei tee paha. Ott 56650030 ott@rgb.ee
  3. Kahjuks ei oska sind sinu tehnilise probleemi juures aidata, aga ise vahetasin endal hiljuti kõlarid välja ja läksin ka ausa näoga noorde tehnikusse ja ostsin endale need alpine kõlarid - need ei sobinud - nende kinnitused ei ulatanud kohe kuidagi originaalideni. Aretasin isegi korraks nad sisse - ja ei mänginud ka absoluutselt. Ja ma ei ole eriline audiofiil. Iseenesest kui huvi, siis nad seisavad mul kapis Aga võta vana (originaal kõlar) näppu ja saad poest kohe sobiva. Mulle soovitas müüja sellise firma nagu Morel kõlareid (olin täitsa valmis ka muid tuntud firmade omasid ostma), aga ütles, et on head asjad ja ta ise ostaks ka sellised. Täpsemalt on need siis Morel maximo 5 1/4 coax - võrreldes nende Alpinedega on täitsa nagu öö ja päev. See oli nüüd lihtsalt minupoolne soovitus
  4. ottOmar

    O: madaldusvedrud

    Upitaks teemat. Hetkel tundub, et vaja oleks 60/40 sarja.
  5. ottOmar

    O: madaldusvedrud

    Tundub igati hea, aga see ridakuuevärk tekitab veits kahtlusi, sest mul neljapütane. Seda väga ei tahaks, et esiots kikki jääb.
  6. Tere. Soovin osta madaldusvedrud - ette ja taha. Midagi siis sellest loetelust: 40/40 60/40 60/60 - pigem mitte, aga pakkuda võib vast ikka. Tänud Ott 56650030 ott@rgb.ee
  7. ...ootab endiselt uut autot, kuhu sisse sobida.
  8. Rool vedeleb endiselt tooli peal ja ootab uut omanikku.
  9. Müüa siis eelpool mainitud rool koos e30'le sobiva vahetükiga. Rool on suhteliselt heas korras. Läbimõõt 32 cm. Signaalinupp töötab. Taga on ka mingisugune E1 tähis. Veel infot tagaküljelt: R.D.I. Italia Raid 13 KBA 70155 Rool oli mu autol küljes siis kui ostsin, aga kuna olen rohkem originaali austaja, siis leidsin endale sobivama. Hind 45 eur. Asukoht: Tallinn Kontakt: ott@rgb.ee 56650030 Ideaalis müüksin komplektina.
  10. Tere. Oskab keegi ehk öelda, kas M40 mootori summuti sobib alla M42'le? Tänud ette.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus