Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. Ole hea, äkki oskaksid mulle privasse mingi orienteeruva hinna öelda, mida soovid selle kere eest. V8 pudinaid pole tarvis, endal need nagunii kõik olemas.
  2. -Kaido-

    M: erinevat kraami e30-le

    Pidurijahutus torud FL- 5eur tk
  3. -Kaido-

    müüdud

    Kuna kütuseröövel nõuab oma, siis uus hind 50eur!
  4. -Kaido-

    Kes, kus ja keda nägi

    Kasutaja AloTupits endine e30 sõitis eile minust Valga-Tartu maanteel mööda.
  5. Valgamaal, Pukas olemas. Hind: 5eur pluss postikulu, saan postitada neljap.
  6. -Kaido-

    Müüdud

    Up! Paar huvilist on olnud, aga vaatama pole tuldud.
  7. -Kaido-

    Sidur vajub ära

    Alumisel pole mõtet tihendeid eriti vahetada, ei maksa uus b varuosa ka suurt midagi. Ülemise kohta ei oska öelda, pole kunagi näppinud.
  8. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Vaata bensiinipump üle, et kas lööb piisavalt korraliku rõhu üles. Jama, et Tln asud, Tartus saaksin üle vaadata vabalt käima.
  9. -Kaido-

    Kes, kus ja keda nägi

    Kui nüüd ei eksi, siis eile õhtul sai TenZki kupeed nähtud Rõngu lähedal bussikas, ise liikusin Elva poole rohelise kupeega.
  10. Ässitaja pole, aga verd tahaks näha. Ah täiesti suva, mis tekst seal on, vähemalt mainiti üleüldiselt ära ja see aasta oli tõesti juba mõnus kogus autosid ka.
  11. -Kaido-

    o: m20b20

    Mis seisukorras mootorit otsid? Mul e34 pealt pakkuda, aga tollel tühikäigul õlituli õrnalt hõõgus. Koos hoorattaga hind 150.- ilma hoorattata 90.-
  12. -Kaido-

    m: e30 325

    Sooviks pilte autost ja lähemalt keretööde kvaliteedist. Huvi olemas.
  13. -Kaido-

    Müüa e30 kupee 1982 400€

    Kuna kõik reaalselt mingitki väärtust omavad detailid on kas ära rikutud või üldse puudu, siis teeksin helge pakkumise 250euri näol. Saad sina rimakast lahti, ma endale rajaauto. Kui huvi siis helista 53 86 1487.
  14. -Kaido-

    M: E30 1985 2.0 VARUOSAD

    Tee pilte siis, ma ei saa aru inimestest kes ei suuda isegi kontaktnumbrit ega kindlamat infot üles panna. Selline tunne nagu ei tahakski asjadest lahti saada.
  15. Pärit m20b20 e34 alt, aga sobib kasutamiseks ka m20b25 alla. Rullikale saab ilusti alla istutada, vajab juurde veel eraldi resokat, sest e34 on nad eraldi, mitte ühes pütis. Hind: 100eur Asukoht: Valgamaa, Puka ja järgmisest nädalat ka Tartu. Kontakt: ps või 53 86 1487
  16. Me tagasi tulime, ei näinud mitte ühtegi politseiautot, pidite siis päris pikalt Oorel veel tiksuma, et nad sinna jõudsid tulla. Aga tagasisõit oli ka päris lahe seiklus, üks autodest suutis ikka osa maad nööri otsas tulla, hakkab vaikselt traditsiooniks saama..
  17. Väga viis, respekt! Minupoolt puud ka valmis kõigi muude tööde kõrvalt.
  18. Siis kähkukähku tegutsema, rooste ja üldvälimus ei ole mingi heidutus! On ka minu omal kõvasti roostet ja tuleb veel mõni alles algusjärgus auto kohale.
  19. -Kaido-

    Kes, kus ja keda nägi

    Küll neid spioone ikka jagub...
  20. Tere! Kuna tuleb üks sõiduk töösse mis pole enda oma, siis oleks vaja teada mis jõuga peaks hooratta poldid kinni keerama. Seda tean, et keermeliim läheb vahele. Suurimad tänud juba ette, Kaido
  21. Rehehoone osa peaks ka kuidagi lintidega ära timmima, muidu nagu eelmine kord, et võõrast rahvast vajus ka kohale, kuigi meil broneeritud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus