Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. Ostsin ise toru 10m 20€ ning otsad 0.6 senti tk ja olemas nad ongi.
  2. Greger

    Lobamokkade rubriik

    mina puhastan peebi lappideg need on küll head ja puhastavad ka ning on kreemitatud.
  3. Heh küsisin terve torustiku aga siiani pole keegi midagi vastanud ei hinnast ja milal valmis saab ainult öeldi, et saab.
  4. Vaja jah seda jubinat millega kolvid silindrisse saab. Lihtsalt pole kindel, et eestis poodides kohapeal miskit on. Sest siin kui ikka midagi osta tahad siis pead ikka tellima ja läheb sada aastat aega. Tüüpiline eesti värk mitte midagi meil kohapeal pole.
  5. Osta siis pealkirjas nimetatud asjandust. Ja kiire on sellega hädasti oleks homme vaja päevajooksul. Olen ise tallinnas tervepäeva ja mind saab kätte 56863002 Või oskab keegi soovitada kohta kus on kindlalt kohapeal olemas.
  6. Greger

    Lobamokkade rubriik

    jumala 3000 on pirnid
  7. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Telfoni fotoks pole selleks kõige parem aga proovin täna peegliga teha pilti
  8. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Ma teen sule õhtul pildid ja panen sind su sõnu sööma vb siis on neil ka tegemist odava tootega mis on s**t lihtsalt.
  9. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Mario ma vaidlen su kollase valguse vastu vägagi. 3000 on vägagi ilus ja pehme valge nagu tuledel olema peab. Täna õhtul pimedas teen pildid ja näed kui head on 3000 sed
  10. Kus kandis asute ja kas hind ka natuke tingitav ?
  11. Greger

    Lobamokkade rubriik

    3000 on ka reaalne õige valgus. Käisin just sellistega ÜV l ja ei saadud aru isegi mitte, et tegemist xenonitega.
  12. Greger

    M: 320i 1988 sedaan (M20B25) 1000.-

    Ma võiks ta äravõtta 700 eest kui sobib täna veel. Ja homme ka jõus pakkumine
  13. Lihtsam on osta see pritsega mootor.
  14. Greger

    M: E30 sedaan FL 1.8

    Auto veel täitsa ühes tükis. Auto on nüüd eestis. Kel huvi saab vaatama tulla. Lisaks ka läbitud ÜV ning masin on tehniliselt korras tehti mõningad märkused mis tuleks kõrvaldada kuid muud sellist viga polnud mis ÜV d segaks.
  15. mul on huvi kleepsudele 2 tki
  16. kahju, et varem müügis polnud oleks ostja Aga paraku saatsin enda masina juba värvi ja ei jagu selleks masinaks raha
  17. Greger

    M: E30 sedaan FL 1.8

    Aga kui sobib siis helista ja lepime asjad kokku.
  18. No võivad olla siduris olevad vedrud katki ja see on kuskile vhele pudenenud ning asi ei toimi. Võis siis kastis mingi jamakuskil.
  19. Greger

    M: E30 sedaan FL 1.8

    Ega jah no ma võin seal 400 € müüa aga el lisad eemaldan peale katuseluugi. Ning lisaks väga palju detaile ning vajalikke osasid (liiste ning põlle lisa jne. ning samuti ka salongist veel asju)
  20. Greger

    k:e28 differ e30nele

    ja kas läks ?
  21. jube kahju, et tulla ei saanud. Aga tore kuulda, et korda läinud üritus ja rahvale meeldis. Järgmine kord üritan oma asjad teisiti paika panna.
  22. no ma üritan assju ajada nii, et ehk saaks kuidagi. Aga pead ei anna. Ise tahaks ikka jubedalt tulla
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus