Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

eedik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    77
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis eedik postitas

  1. Tervitus ja Head uut aastat kõigile! Pakun müüa uhiuued karbis BBS RS 17'' replica veljed 4x100 auguvalemiga ning laius kõigil 7,5''. Tegemist siis USA tootja Lenso velgedega, mis on igati korralik toodang ja näevad välja ikka väga efektsed. Offset on 35 ehk umbes-täpselt sobilik IX'i jaoks, kuhu nad mul ka mõeldud olid panna, kuid tagaveolise jaoks võin omast kogemusest öelda, et parem lõpptulemus jääb ise flantsidega ratas koopa järgi paika ajades (samuti tikkpoltide lahendus on oluliselt mugavam juhul kui tagumised rehvid kiirelt kuluma peaksid). Velgedega komplektis on ka 57,1mm tsentreerimisrõngad, keskkapsli võti, standard mõõdus rattapoldid ning peitventiilid, mis sobivad poleeritud randiga kokku nagu valatud(maksid ka ca 40€). Ainus mis veel oleks tarvis teha, on kapslitele BBS klepsud peale panna aga neid saab küll igaltpoolt, kasvõi ebayst 10 euroga tellida niipalju kui tarvis. Endale tellisin nad USAst vist juba enam kui neli aastat tagasi ja maksma läksid koos transpordiga veidi alla 800.- euro, kuid sinna ix'ile kuhu nad mõeldud olid, nad kunagi alla ei lähegi ning on senimaani pigem jalus seisnud. Kuna kevad juba üsna pea hakkab paistma, siis kel vähegi huvi ja Tallinnas asud, võid julgelt oma silmaga uudistama tulla. Rohkem pilte näeb: http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=1222629&rhash=48a1 Hind: € 550.- Tervitades Edward 555 377 64 Tallinn
  2. Garage puhastus jätkub ja sedapuhku pakuks müüa BBS 15' rulliku kärjed, millel praktiliselt uued Toyo Proxes T1R suverehvid, mustrisügavus 7-8 mm. Veljed sirged ja ilusad, kapsleid pole. http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=1113214&rhash=8ae7 Foorumi kasutajatele ka väike hinnasula. Tervitades Edward 555 377 64 Tallinn
  3. Puhastaks veidi garaget siin ennem talve ja pakuks müüa BBS 15' rulliku kärjed, millel peal väga korralikud Gislaved Nord Frost 5 naastrehvid, mustrisügavus 5-7mm ja kadunud vaid mõned üksikud naelad. Veljed sirged ja korralikud, kapsleid pole. http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=1113200&rhash=04e9 Foorumi kasutajatele ka väike hinnasula. Tervitades Edward 555 377 64 Tallinn
  4. eedik

    O: Rikkega, avariiline IX või kere

    Too oma touring ja veidi rahhi ning saad kere ja palju muud head kraami!
  5. eedik

    M: 325ix FL sedaan MÜÜDUD

    Auto sai siis sedapuhku endale uue ja loodetavasti sama hoolsa omaniku. Teema LUKKU palun!
  6. eedik

    M: 325ix FL sedaan MÜÜDUD

    väike UP, autosi seisab liiga palju, müüks mõne maha ka äkki vahepeal... Huvitavad vahetusvariandid vast võib ka üle vaadata!
  7. eedik

    M: 325ix FL sedaan MÜÜDUD

    Kuigi vahepeal otsustasin endale jätta, kuna mootor otsustas ennetähtaegselt töö lõpetada ning sai otsast lõpuni ülesse ehitatud ja ei raatsinud nagu eriti loovutada, siis nüüd auto taas MÜÜA.
  8. Tere kõigile rullikuhuvilistele Pakun müüa ühe enda kullakestest, kuulutuse link: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1193585 Lisainfo PS, Email või GSM. Edward Tallinn 555 377 64
  9. Hei Lugu selline, et nimelt läks maalritöökojas seni teadmata põhjustel kaduma minu M-Tech 1 luugispoileri plastikosa (see osa, mis on kerevärvi), kuna kummist osa sinna polnud vaja tarida, siis see on mul alles, seega kui kellegil on peaks vedelema sellist tükki või näiteks katkise kummistosaga spoilerit, siis olen huvitatud. Edward 555 377 64 PS või edward@aprilia.ee
  10. eedik

    M: 325IX laiendid

    Oskad sa öelda, mis seisukorras küljelaiendid on? Kas nad ka nii väljast, kui seest sirged on? Kui palju tüli ei tee, siis äkki saad mulle paar pilti maili panna! edward@aprilia.ee
  11. eedik

    M: Azev Type A 17''

    MÜÜDUD, TEEMA LUKKU.
  12. Kahtlustan, et siin foorumis on sul neid üsna raske sellise rahasumma eest müüa! Kõik ju teavad, et neid nelja kolviga Brembo sadulaid saab 730 e38 alt ca 60-80 euriga igast romulast või ''pässariksi'' garagest, kus neid hulgaliselt lammutatakse ja näit. Audi TT kettad pole tänapäeval ka teab mis kallid... lisandub veel veidi raha treialile aukude puurimise ja adapterite tegemise eest ning valmis ta ongi.
  13. eedik

    M: Azev Type A 17''

    Mul on ladu tööjuures nagu BMW lammutus, ülearuse olen juba niigi minema visanud aga nüüd seisab ees terve virn Azev velgi ja rehve.. seega väike hinnasula ka, kes nüüd esimesel võimalusel tahaks nad minema viia, si[size=3]i[/size]s hinnaga [size=5]300€[/size] oleks tal võimalus.
  14. Hei Paneks müüki laos vedelevad Azev Type A veljed, sügisel juhtusid nad minu kätte, kuigi väga nagu vaja ka polnud, kuna endal on suveks OZ' id aga mulle on Azev A juba aastaid väga meeldinud ja eks see mul kripeldas ning oli vaja vähemasti mõni nädal nendega sõita, et süda rahul oleks. Velgede seisukord on üle keskmise hea, rehvid 2x(215/40) ja 4x(225/45), eelmine omanik (kasutaja crazye30) on nad taastanud, liivapritsist läbi ja pulbervärv selga, värv on kuldne. Kuna mul tuttav tegeleb liivapritsi teenustega ja pulbervärviminsega, siis võin soovi korral lisatasu eest ostjale ka lasta nad teist värvi teha. Täpsustan ka teenuse hinna ja lisan hiljem. Pildid: http://www.auto24.ee...t.php?id=657912 HIND: 320 € Asukoht Tallinn 555 377 64 Edward
  15. kuskilt USA saitidelt on nagu meelde jäänud, et siiski sealmaal vist M-T. II vuhvloid tehakse ka pre tiivakaarele (Abraham Motorsport võis olla) aga kallis on ja siiasaatmisega lähebasi vabsee ulmeliseks ning kõige hullem veel see, et see jääb suht porr välja nägema pre kerel!
  16. eedik

    2012 KALENDER

    Sain ka täna kätte, piltide reso kohati nigel on jah aga sinna pole miskit parata, üldiselt on kõik ju pro selle koduka aadressi pärast ära sa väga higista ma arvan... vaevalt, et see kedagi sügavuti häirib, aus apsakas, juhtub ikka! Meeleolukat vanaaasta lõppu kõigile!
  17. eedik

    2012 KALENDER

    Soovin tellida ühe kalendri ning ka sünnipäeva võiks märkida --> 2 august. Minu hääled siis suvalises järjekorras sellised: 1. Ain Pähkel 2. Aleksander Kullamaa 2 3. Eigo 3 4. Kaspar Kaabel 3 5. Indrek J 6. Kristjan Püvi 2 7. Reimo Ruubel 1 8. Tiit 3 9. Siret Silm 2 10. Birgit Mandli 2 11. Madis Juht 2 12. JAXA13
  18. Mina kavatsen kindlasti kohal olla, võtan kaasa veel 2-3 rullidega sõpra, kes pole nii aktiivsed foorumi kasutajad!
  19. mina tulen koos sassi ja tema ma¹uudipressiga! 8)
  20. Kas keegi tark teadja oskab mulle öelda, mis selle piltidel nähtava m-tech I cabrio värvi nimetus on? Delphin metallic? :roll:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus