Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mikk_M

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

33
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Mikk_M

• Tiitel
    Mininokk
  1. Mikk_M

325i 24v MSEFI '85 - Mart

Väga seks näeb välja
  2. Mikk_M

BMW 325e '87 ja 327 Kupee Cobra

Osta minu käest keevitatud differ. Ei ole ju kallis - 250.- Pealegi on väga tugevalt kinni keevitatud. Ma sõitsin sellega terve kuu ilma, et midagi oleks juhtunud. Ainult undas kõvasti.
  3. Mikk_M

325i '90 - Krst

Mina julgen vastu vaielda bilstein vs koni teemal. Minu ja ka paljude teiste bilsteini amordid sõidavad siiani. Kaks tuttavat tellisid hiljuti konid, ühel oli neljast kolm praagid ja teisel kahest üks. Ise kahetsen vaid seda, et taha koni ei ostnud. Bilsteini b8 on liiga pehme tagumine, see koni puhul pluss, et tagumised saab jäigemaks keerata kui bilsu.
  4. Mikk_M

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

Veermik on ikka plaanis järele aidata ? Pean silmas tagumisi pidureid.
  5. Mikk_M

320i(325i) E30 touring - madis i

kõva drop-i tahab küll saada
  6. Mikk_M

316 '88 - M-Tech

Nüüd ma olen küll tõsiselt kade ! :shock:
  7. Mikk_M

316 '88 - M-Tech

8. Mikk_M

316 '88 - M-Tech

Need veljed on kenamad jah kui e30ne originaalid. Mul ka kõik kapslid olemas isegi. Ette ilma flantsita need alla ei lähe. Ja asfaldil ongi roppu moodi ägedam kui libedal, ootan juba 1. märtsi, suvekad alla ja rõõmu kui palju
  9. Mikk_M

pead ei anna, aga tundub, et megasquirt electronic fuel injection
  10. Mikk_M

BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

huvitav, mul kolme erineva näidikuga mitte mõhkugi,kahte korras andurit ka proovinud.
  11. Mikk_M

BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

Temperatuuri näidik sul näitab ka midagi ? Kui siis mis anduri panid ?
  12. Mikk_M

316 '88 - M-Tech

Mihkel edu sulle, tulevikus endal ka plaanis sama mootor peale panna, harjutamise mõttes m50
  13. Mikk_M

no kunagi ikka.
  14. Mikk_M

programeeritav aju, peale "laheda ja imeva" installi ei saaks originaalaju enam mootori juhtmisega enam hakkama.
  15. Mikk_M

316 '88 - M-Tech

::hail:: + 1

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus