Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Leks

    M/V:checkpanel

    Emm, checkpaneel maksab heal päeval 5 euri väikse OBC komplekti hind jääb sinna 80-100 kanti... soovitan sulle mitte oodata vahetuspakkumisi
  2. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Ma saan ka sulle môned puksid seibid pakkuda, saada mulle koodid mida tahad kindlasti saada.
  3. Leks

    Lukku

    käigukasti otsa simmer kardaani vahepukk neid ju võta ikka poest, kasutatud simmerit tahad külge panna ?
  4. Leks

    Lobamokkade rubriik

    @TrvP No selge, saan pakkuda ka "hooraga" komplekti, kui huvi siis kirjuta PS
  5. Leks

    Lobamokkade rubriik

    @TrvP Sellepärast seisid eile espaki kõrval ringi keksel nukralt ? ) Sul 2 massiline hooratas ? Kui jah siis uuena on tal hind ulme... ei usu et sa viicid 5 sotti anda hoorattaga komplekti eest ? Kui tahad võin pakkuda komplekti ilma "hoorata" - PS
  6. Leks

    Lobamokkade rubriik

    kunagi siit tellisime ja need samad kruvid olid kaasas
  7. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Tegelt siin mingit probleemi ei ole. Sest see peavõimatu missioon saada head soundi Kere konstuktsioon ei võimalda lihtsalt
  8. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Ehk see aitab ?
  9. Leks

    Lobamokkade rubriik

    28,20 /tk tagumised porikad, tellimus veebruaris...
  10. Leks

    kustutada

    Toivo - liitud minuga ja tellime koos
  11. Leks

    kustutada

    i know
  12. Leks

    kustutada

    C4V6 ma võin sulle sama asja 7 euriga müüa
  13. Leks

    kustutada

    Täpselat sama nagu pildil ebays, ehk 1 toru pikkem jha
  14. Leks

    kustutada

    Krt praegu vaatasin et link mida jätsin oli jupil hind 200 USD Ilmselgelt keegi polu huvi tundnud. Ilmselt siis kui tookord otsisin oli mitu linki lahti ja võtsin vale. Praegu panin teise lingi kus hind on 22 euri + post. Plaanin tellida kunagi enne kevadet, niiet kes tahab see liitub, Miks tahan - ega ei oska öelda, otsest vajadust pole. Lihtsalt tundub usaldusväärsem. Kuigi olen juba 2 aastat tvalisega ringi kärutanud.
  15. Leks

    Lobamokkade rubriik

    ABSile savi, võid ilma rehivita ka lasta. Miskit ei muutu
  16. Leks

    Lobamokkade rubriik

    vahet pole ju, peab saama ukselingile ligi nagu teeksid käega lahti seest, e36 oli kesklukk peal ja sain mingi pikka puuliistuga ligi muidugi ma oleks ka ukse/külje klaasi sisselöönud kui autot peale seda saab kindlasse kohta jätta niikaua kui otsid teist klaasi ja pole vaja sellega sõita
  17. Leks

    Lobamokkade rubriik

    kangutad esiukse ülevalt nii et saaks vaheletoppida midagi millega saab linki avada tegin nii e36l
  18. Leks

    O: Suurt komput

    palju nõus maksma täis komplekti eest ?
  19. Leks

    Lobamokkade rubriik

    BLIC tootjana täiesti laotoode, saadaval niipalju kui vaja paaripäevase tarnega
  20. Leks

    Lobamokkade rubriik

    28.2 oleks A osa hind. Eks kui vaja siis tuleb silmad kinnipigistada ja ära tellida ma teen niimodi aegajalt
  21. Leks

    Lobamokkade rubriik

    51712239866 585,86 minul hind 567,8 51311884402 43,38 minu hind 41,77 kui tahad midagi tellida ja säästa - kirjuta transat lisandub ka keskmiselt 2-3 euri tellimuse pealt
  22. kuupäev ilmselt 12 detsemer - selleks ajaks peaksid kõigil palgad üle olema. Eks tehke oma nimekiri ja saatke PS
  23. Järjekordne tellimus tehtud ja kätte saadud, Teen kuuaega pausi, järgmise tellimuse teeks detsembri keskel kui tuleb huvilisi.
  24. Või hakkab mersumeheks ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus