Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Küsisin korraldajalt järgi - tähendab neljandat meetingut.
  2. Leks

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    ma mõtlesin et ainult minul on selline k*pp
  3. Leks

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    5 euri eest keegi ei liiguta sõrmegi rääkimata autoall jebimisest. mina olen neid polte lahti keeranud silmusvõtmega mida vajadusel väikse kuvaldaga aitasin. Kas sul on ülemine polt kinni v alumine ?
  4. Lisaks veel, et selles 20 rahas on sees ka pesemisvõmalus, elekter. Kes ei viici vaadata linke ja videod, ütlen et üritus toimub järve kaldal. Ujumine, biich jne on olemas. 26.08 alates 12.00 kogunemine üle terve poola hilisõhtuni. Teistele kes kohal juba tšill ja grill. 27.08 terve päev konkurssid, üritused, auhinnad, Õhtuks disko. 28.08 pohmelli pidamine, kirbuturg, juppide turg ja laiali minek
  5. Kaugel asi on ? Kes on tulijad? Mis marsruut on ? Kus ööbite vahepael jne
  6. esimene tellimus käes, mõne sotti eest tellitud, kõik sujus ja toimis.
  7. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=58&t=254644l
  8. Täna peab veel elama The Prodigy üle ja siis võib valmistama hakata
  9. teeks nüüd viljandis kuskil paremas kohas peatuse, mitte viimases tanklas nimega "viimne lootus" kus isegi supermarketit pole
  10. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    kui kellegile vaja, siis mul olemas E28 mootoripadjad mida rahvale meeldib külge keerata. Tavaliselt neid pole igalpool saada kohapeal. Ja on pikem tellimus. Uued, paar 30.- Vaico toodang, koodiga 11811128932
  11. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    leidisn sellise video. kes ei tea kuidas mida teha, aga mutirvõi püsib käes.
  12. väga sarnased JOM toodanguga. Minu autol on nad hetkel all, kui keegi tahab vaadata paju madaldavad
  13. Leks

    Sooviks abi.

    õnneks rullikal pole palju neid sillaosi ja enamus on välja-sisse pressitavad. odavad ka. niiet julgelt kõik asjad korragag vahetusse siis kestab ka
  14. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Minu arusaamine "naiste variant" et kinga konts ei sega tallamist
  15. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Panin veel mõneid värskeid pilte juurde. Vene kommuunis ka käib väike vaidlus selle üle.
  16. Mul olemas uued e90 rummud, mis lähevad bolt on e30 tagumistele kettastage õõtsadele (NB tagaõõtsas peab käima "suur laager" mõõduga 42X75X37) Nende rummudega sobivad e30 originaal sadulad, klotisd, kässari süsteem ja kettad. Tagakettaid vaja ümberpuurida mõõdule 5x120 Kasutades velgi näiteks ET22, vajalik flants 12mm 60 /tk,
  17. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Nonii E30 asjatundjad. Kas keegi on näinud kuulnud sellisest gaasipedaalist nagu siin ? Väidetavalt OE lahendus "naiste variant" teema autost siin http://www.e30club.ru/forum/index.php?topic=142294.new;topicseen#new
  18. Kui kedagi huvitab, siis saab liituda minuga h2.ee st originaal varuosi tellima. Saan allahindlust 10 % letihinnast Saatmine läheb jagamisele võrdselt. Kui on midagi rakset, siis selle saatmis hinna vaatame eraldi üle. Tavaliselt lisandub ca 3-6 euri 1 inimese tellimuse pealt 2021 sügisest alates rakendan iga inimese tellimuse tasu - 10 euri mis ei sõltu ei kauba kogusest, ei telimuse kogu summast Tehingu protsessi kirjeldus: Mõelge mida soovite oma bemmile osta, otsige üless OE koodid, näiteks bmwfans.info lehelt. Lööge OE koode sisse http://www.h2.ee , seal näete letihinda ja võtke letist 10% maha. Saate varuosa lõppmaksumuse. Kui näitab samu tooteid erineva hinnaga, siis grupi tellimus puhul valime kõige odavama ja reeglina kõige pikema tarneajaga. Igasugused linnukesed ja numbrilised kogused ei tähenda midagi tellijale, neid ei tasu jälgida. Jälgige ka toote miinimum tellimis koguseid, näiteks tüübleid ja muud pudi padi tihti ei saa tellida 1 tk kaupa. Osad tooted vanadele autodele on juba tootmisest maas ja neid ei saa samuti tellida, info selle kohta näitab bmwfans lehekülg. Viimasel ajal on tihti juhtunud nii, et kuigi bmwfans näitab et toode pole "ended", tühistab tarnija tellimuse varuosa mitte saadavuse tõttu. Selle vältimiseks esitan mina enne tellimust tarnijale päringu varuosa saadavuse kohta ja hiljem vastan tellijale kas saab v ei saa tellida. Seejärel saatke mulle koodid koos soovitud kogusega. Vahetult enne tellimuse esitamist saadan igale isikule lõppsumma koos transaga ja oma konto nr, kuhu tuleb kanda 100% ettemaksu. Oma rahadest ei telli ja pole mõtet küsida seda. Peale kõikide rahade laekumist esitan tellimuse. Kui ei sobi grupi tellimus ja pikk tarneaeg, siis võib alati teha individuaalse tellimuse, kiirema tarnega, kuid reeglina ka kõrgema hinnaga. Individuaalse tellimuse puhul kogu transport on kanda 1 tellijale. NB Kaup jõuab Tallinnasse. Ise järgi. KAUBA TARNE on vähemalt 4 Nädalat. Palun arvestada sellega ja olla valmis ootama ka 5 - 6 nädalat Tesistesse kohtadesse üle Eesti v Soome toimetab eraldi tasu eest Smartpost, Omniva või tellija sõbrad, vanemad, tuttavad, sugulased jne Järgmine TELLIMUS 17.21.2021 http://WWW.H2.EE PS
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus