Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 14.12.2015 kõikidest kohtadest

  1. Pakkuda rendiks mootoikraana, max tõstejõud 1 tonn Hind: 1-3 päeva - 15eur /ööpäev 4-6 päeva - 10eur/ ööpäev 1 nädal - 50eur TAGATISRAHA 200.- (mida võtan rendi alguses ja tagastan koheselt tööriista tagastamisel, kui kõik on OK. Kõik OK = tööriist on puhas, terve) Asukoht Tallinn, Mähe. Rentnik tuleb ise järgi ja toob tagasi. Kraana on kergesti lahtivõetav, seega mahub ka näiteks Yarisesse Kraana selline: KOOPA RULLIJA RENT 15.- ööpäev Rentnik tuleb ise järgi ja toob tagasi TAGATISRAHA 100.- (mida võtan rendi alguses ja tagastan koheselt tööriista tagastamisel, kui kõik on OK. Kõik OK = tööriist on puhas, terve)
    1 punkt
  2. mingi 1000€ või selle kanti
    1 punkt
  3. Kui keegi vajab sellist kraana Lõuna-Eestis - siis palun väga: Ma olen pidevalt hädas oma õlu varustamisega: Rendihinnad siis sellised: Reede minema - ja järgmine esmaspäev tood tagasi - 6*ALeCoq Jannukustutaja võib tulla üksi, mina aitan kraana peale tõsta :-)
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus