Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 19.11.2013 kõikidest kohtadest

  1. Überblingenis oli vist töötaja, kes iga kord peo alguses meeste peldikusse korralageduse tekitas, vähemalt mulje jäi selline. See oli lihtsalt ulme, mis seal koguaeg toimus. Juba peo alguses olid alati paberid pissuaarides, põrandal ja krt teab kus veel.Ükskord päris peo alguses oli vaja seda kasutada, majas olid ainult mina ja veel mõned DJ-d ning mõni klient, aga peldik oli juba oma nime väärt!
    1 punkt
  2. Nägin ka su rulli EGO juures, a sa läksid suhtkoht kohe peale seda minema kui ma sinna jõudsin. s**t pidu oli küll vist. Joogijäjekord oli vahepeal ca tund. Siis kärssas võim läbi ja pool tundi oli muusika maas. Keegi vist nahapeale eriti ei saanud, naised tissi ei näidanud ja terve see peldik oli seest täpselt samasugune nagu 10 või 15 aastat tagasi. Kui noored tahavad tõelist 90ndate klubi kogemust, siis peate EGOsse tulema Ränk peldik on küll... Muidugi eks rahvast oli ka seepärast ropult, et samal õhtul oli Elva Kool 100 üritus. Ma pean korra veel ära mainima, et üliränk peldik on see koht
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus