Vahepeal sai sillatalad pulbervärvi viidud. Sai pulbervärvitud kuldseks ning panin juba enamusele polupuksid ka külge. Kuna mul hetkel tagumistele õõtsadele laagreid ja rumme pole, siis ei hakka neid auto alla panema. Kuna rummud on 100€tk, kuigi leidsin mingid sama tootekoodi järgi ka 50€tk.
Sai ostetud paaki tasemeandur ja see ka külge pandud. Tänase/homse päeva jooksul panen sillatalad ja paagi ka alla. Hetkel vean kütuseluugi juurest kuni välise kütusepumbani uued voolikud ka ära. Hetkel ei kujuta ette milline see väline pumbasüsteem välja näeb, jooniste pealt näeb jube kahtlane välja.
Samuti lõikasin ninaraami küljest ning saab seda polditavakas tegema hakata.
Ning sai hangitud E36 käändmikud, et käändmikest võllid kätte saada ja E30 võlli peale treida need. Esimese võlli tegin umbes mälujärgi, aga siis tuli välja, et treisin 5mm liiga palju maha. Tegin uued joonised ning treisin teise võlli peaaegu valmis, aga siis tekkis probleem, et ei saanud käppade vahele selliselt võtta, et keermed sisse teha. Seega sai ühe seti veel juurde hangitud, ostsin uued treiterad ning seekorda õpin vigadest ja teen uuesti ja paremini. Kuna mul kodus treipink, siis vähendab kulusid ja eaga.
Saatsin v8 käppade jaoks mootori ja padja poolsed plaadi joonised lõikusesse ära. Kui valmis saavad, siis saan mootori vahele tõsta ja käpad valmis teha.