Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 25.04.2017 asukohas Postitused

  1. O:

    2 punkti
    Osta uus autopoest,näites Forss.
  2. Panen siia ka siis selle jutu Talvel sai omale x5 soetatud ja ka treilel on olemas, seega nii igaks juhuks läksin treilaga.Ilma vaadetes ega midagi head loota polnud, kuid kiusatus oli ikka minna Minnes sadas lund ja seal olles sadas lund Kohale jõudes vaja rull treilalt maha ajada, aga mida polnud olid võtmed mis ununesid Võrru Suured tänud Raitz kes muukis sisse ja kruvikaga saime auto käima, ning sõidud ikka tehtud Rada oli päevapeale kuiv vast ca 2-3 tundi.Viiest sõidust sain kahel korral teise käigu sisse aga siis hakkas teisega ketsitama ja pidi maha laskma ja uuesti vajutama, mis on jällegi ajakulu. Harjutada oleks vaja Ühesõnaga kiirendamiseks olid tingimused väga halvad Auto pidas vastu super hästi.Parimaks lõppkiiruseks tuli 195 km/h ja videos on kuulda, et kommentaator ütleb ühe sõidu ajaks 12.88, kuid netis on üleval 12,9.
  3. Põhja alt tegi toivoku ja tema soovitusel saigi karbid kohe ette võetud. Oleksid ilmselt veel mõned aastad kestnud, aga kuna töö sai juba nii suuremahuliselt ette võetud, siis läksid karbid ka sisse. Eks ole näha, mis sealt karpide alt täpsemalt välja paistab, kui lahti lõigatud. Tagumised koopad, olid iseenesest seest head ja põhja alt poolraamid samuti. Kindlasti lahti lõigates oleks sealt seest mingit roostealget leidnud, aga hetkel kruvikas kuskilt läbi ei läinud ja tundus hea. seega sai uus mastiks peale ja praeguseks jääb nii, muidugi laseb kõik õõnused aineid täis. Tagapaneeli parem nurk oli täitsa paha, oli sinna kõksu saanud ja lihtsalt pahtlist ülesse ehitatud, aga nüüdseks juba uus paneel küljes ja kõik ilusti sirge nii nagu peab. Edaspidi, hakkab see auto sõitma ainult soojal ajal ja kuna plaanis on kangem mootor vahele panna ning seda veel järele aidata, siis pole välistatud, et tagasillas muudatusi tuleb teha, kaasaarvatud taga poolraamiga, seoses sellega sai ka see praeguseks rahule jäetud.
  4. O:

    1 punkt
    Aeromotors.ee- st saad tutika Brembo 22 euroga.
  5. Bassitesti veidi...
  6. Acid house, rave ja techno, kes neid suudaks lahuta. Ühiseks liitja on kõigil aga ajalooliselt ecstasy kütus ca 1988 natuke hilisem, 1995 1992
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus

Konto

Navigeerimine

Otsing

Brauseri push-teavituste seadistamine

Chrome (Android)
  1. Vajuta aadressiriba kõrval olevat lukuikooni.
  2. Vajuta valikuid Load → Teavitused.
  3. Muuda oma eelistusi.
Chrome (Arvuti)
  1. Vajuta aadressiribal tabalukuikoonil.
  2. Vali Saidi seaded.
  3. Leia Teavitused ja muuda oma eelistusi.