Jump to content
  • 0

Kuidas teha väljalaske heli valjemaks ja sportlikumaks?


Willard

Question

Olen kuulnud, et saab ka püti seest tühjaks teha...on võimalus kat vahelt ära võtta...saab paar auku kuskile teha...aga milline neist on kõige effektiivsem ja mõistlikum? Mul bensiin-kat ja kat on suht läbipõlenud (sellest ka CO-tase kõrge??)
Milline variant kõige mõistlikum oleks teiearvates, et jääks suht budget...ei tahaks ka raisata mingi riisipilduripeale sinna taha.
Ja sportpütti ei taha seepärast uut, et tahaks säilitada need m20-ne hääled. 

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Puuri viimasele summuti pütile 4 auku, nii umbes 6mm läbimõõduga. Kaks tükki summuti peale poole ja kaks tükki allapoole.

Siis mõnda aega sõida ja siis võta see viimane pütt ja viska prügihunnikusse ja pane sportsummuti alla, siis saab õige hääle...

  • Meeldib 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Üks variant originaal pütti sportlikumaks teha oleks installeerida väljalaske otsa Nike sokid. Säilib ka originaalne M20 hääl.

asjalik soovitus, aitäh!

Aga ma ise arvasin ka et kat vahelt on parim lahendus

Edited by Willard
Link to comment
Share on other sites

  • 0

tegelikult ega ma ei taha norida, mäletan küll, kui ise noor olin. Ma usun, et kati eemaldamine ei anna sulle seda häält, mida sa otsid, vaata pisut ringi, viisakaid sportpütte liigub ca 40 euri eest juba. Näiteks Mufflexi omad. Jäta katt ja resod alles, saad ülevaatusele ka kergema südamega minna.

  • Meeldib 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kui ainus soov on Siriuse eest lahkumisest häälekamalt teada anda, (võimsuse kasvust ei räägi selles mõttes, nagu tglt ka need x-aretistest summutisüsteemid) siis katseta alguses näiteks koonusfiltriga :D Odav, lihtne - ainus miinus et hooldamata koonukaga võib õhulugeja temp. anduri niidi tuksi keerata.

 

Eks ta ole siin osadele väike nostalgiavärk jah, minul su vanuses bemmi polnud aga Ladale sai ka kõigest kättesattuvast ehitatud nii väljalaset, õhufiltrikorpuseid ja mida veel. Üürgas mis kole, aga reaalne nobedam liikumine hakkas alles peale mootori kapremonti ja sportnukaga katsetamist :D

Edited by GTA
  • Meeldib 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok ma jalutasin t'ana soomes Honk-Kongis ringi ja j'ain siis ka auto vidinate riiulite juurde seisama ja seal oli yks huvitav vigur mis oma ehituselt kohe kutsus uurima et mis kuradi jubin see veel on.Sildilt lugesin v'alja et teeb auto summutist tuleva h'aale sportsummuti omaks ,maksab 6 eur ainult midagi kui nyyd 6ieti meelde j'ai. Meenutav siis v'aikest koonus lehtrit milles nagu mingi viile moodi asi p6hjas ja kinnitused ka kaasas k'aib siis l6ppupyyti torude sisse.V'aga pull asi igatahes oli ,hea trejali t'oo.

Edited by hiis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy