Hüppa postitusse

Vana ja koleda põhjavaiba ilusaks tegemine!


volde

Soovitatud postitused

Kuna olen siin foorumis palju ringi kolanud, siis on silma hakanud põhjavaiba vahetused. Paljud on otsinud endale musta korralikku põhjavaipa ja pead murdnud enda vana saastaga. Igatahes mina tegin natukene teisiti.

Esiteks kontrollid et oma olemasolev põhjavip oleks enamvähem terve.

Igasugused jäägri- ja kuseloigud ei mõjuta meie tõõd.

Esmalt on vaja sul minna kodulehele nagu www.noortehnik.ee sealt valida TARVIKUD ja sealt MUUD TARVIKUD, seal edasi on natukene allpool kangas delux. Seal valid endale sobiva värvi. Seda ostad ca 6 jooksvat meetrit ja minuteda saab selle materialiga pagassi ka ära teha. Seejärel kerid sealt veel natukene allapoole nendest kangastest ja tellid sealt toote nagu SPRAY LIIM.

Nii kui on uus kaup kätte saadud ja ära kõvatatud selle ümber, siis on vaja tõõle asuda. Autol eemaldad istmed, keskonsooli ja igast alt ääre liistud mis ette jäävad. Kuna kanga laius on ca 1.4m vms siis tuleks panna ta kahes tykis.

Esmalt pühastad enamvähem vana vaiba ära liivast ning siis lõikad välja vajamineva pikkuse. Liimi soovitaks pihustada natukese haaval ja seejärel pressida käega kangas mati külge.

Midagi rasket ei ole aga see-eest tulemus on5+.

Pilti mul hetkel pole enda tõõst aga kunagi vast lisan.

Igatahes edu ja nautige oma uut põhjavaipa.

mode võib visata vast kleebise ka külge.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus