Hüppa postitusse
  • 0

Visko diffri silikonõli vahetus


jargo

Küsimus

Uurin siit infot! Keegi äkki oskab aidata ja on sellega kokku puutunud.

 

Soovin vahetada-asendada visko diffri visko elemendi õli. Vanal on simmerid kulunud ja osa silikoonõlist jalga lasknud. Plaan panna uus õli. 

Millises koostises ja kui palju sinna seda ikka panema peaks. Mõned teemad olen googli abiga leidnud,kuid midagi kindlat pole teada saanud. Väidetavalt peab seal kogus täpne olema.

Teine küsimus oleks õli enda viskoossuse kohta. 

Tellisin tegelikult juba ära 200000cst viskoosusega õli. Hiljem leidsin netiavarustest,et e30-l käib siiski 80000cst õli.  Kuna seda aga sellisena ei müüda,siis osad ostavad ühe osa 60000cst ja teise osa 100000cst õli. segavad selle kokku ja saavadki 80000cst õli.  

Kas peaksin muretsema ja ostma ka juurde midagi vedelamat,et saada täpselt 80000cst õli,või sobiks ka kangem? mul masin suht otsesõitudeks ja rinkal väga keerutada pole vaja. 

Hea kui otse kohalt võttes mõlemale rattale mingi jõud avalduks.

 

Ja no see koguse teema ka! Kui täpne see peab olema? Ja mis kogus üldse käib? 

 

Kas paksem õli võib midagi lõhkuma hakata? 

 

IMG_6404.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 2 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Siin üks päris põhjalik video diffri remondist. Ma ei mäleta kas ta õli kogusest midagi rääkis aga ma usun, et ta ilmselt teab ja kui talle kirjutada siis vast ka vastab. Ma midagi ta käest kunagi küsisin ja mulle vastas.

 

 

Muudetud , muutis group
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Seal videos on tavaline LSD. Visco-LSD tahab pm kahte erinevat õli ja selle visco õli kohta infi vähe, tehas ilmselt ei ole mõelnud, et seda remonditaks.
Poleks vist väga loogiline, kui viscoelement oleks silmini õli täis, sest soojuspaisumise puhul kaotaks siis kohe mingi tihendi.

 

Paksem õli ilmselt suurendaks "preloadi" ja ilmselt ka lukustuks varem?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus