Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
kurjam

Cabrio katuse vahetus

Soovitatud postitused

Mina lasin Jennifer laanel ära vahetada . Mul oli uue katusega kaasas ka detailne õpetus, aga mina seda riski ei võtnud ,et ise vahetada . Polnud see hind ka teab mis tappev. Töö oli kiire ja korralik. Lisaks tehti ka akende reguleerimine.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tundub, et Autosisud OÜ asub Viljandis, mis pole just ideaalne variant.

Kes on Jennifer Laane ja kus ta asub? Kuidas kontakti saab?

Leidsin ka netist põhjaliku juhendi, step-by-step piltidega, kuid esimene kord on alati esimene kord ja tõenäoliselt ei tule välja nii nagu tahaks. Arvestades, et katuse hind ei ole ka just 3.50.- et võiks katsetadamist lubada. Seega otsiks kellegi kellel on varasem kogemus all.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ise tellisin cabrio.de

Võtsin orginaal materjaliga ja lisaks veel uued traksid. 

Tuli 100.- odavam, kui verdeck.de kaudu.

Vana katusega esmapilgul vahet ei märka. Kasutavad orginaal "Sonnenland" materjali, nagu orginaaltootel. Sama on ka verdeck.de kaudu. 3 tööpäevaga tõi itella kuller uksetaha ära. 

Muudetud , muutis kurjam

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jennifer asub Tallinnas . Fb massenger tal Jennifer Laan või siis sadulsepp24.ee enda katus tuli ka verdeck.dest visuaalselt täpselt nagu oem

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus