Jump to content
  • 0

324td elektriskeem


defen

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Seda siin mitmed otsinud, ise kaasaarvatud, kuid tulutult. Bensukate kohta juttu küll aga mitte diislite kohta. Isegi 524 td kohta ple ma netist suurt midagi leidnud. Kere juhtmestik, kuidas tulede juhtmed ja värgid jooksevad, bensukatega enamvähem samad aga mootori juhtmestiku kohta ple mina siit foorumist ja netist mitte midagi leidnud. Teema on üleval olnud mitu korda ja mitmeid kuid tagasi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Värv värviga kokku ja on korras, mis teed juhtmete korrastamisel nende skeemidega :) Saaks aru ,et sa ehitad ise kokku mingisuguse juhtmestiku.

Kui sa ise elektrik pole, läheb sul nende skeemide lugemise ja arusaamisega kauem aega , kui lihtsalt asi ära parandada. Autoelektrik peaks niisamagi suutma parandustöid teha. Taavi ise jamas samuti selle autoga , vahetas seal asju välja, otsis ka netis neid skeeme jne...

TD pole suuri erinevusi autopoolsel osal. Tõmba julgelt 320 või 325 skeemid alla .Lisajuhtmed on armatuuris kolme märgutule jaoks ja lisapundina jookseb armatuuri all potentsiomeetrist punt ajude juurde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy