Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Matu90

BMW 318I '89 - Madis

Soovitatud postitused

Matu90

Sain ka siis uue auto omanikuks ::D:

Autol 1,8 83kw mootor peal polegi rohkem vaja üle 90 nagunii sõita ei või ja bena võtab ka vähe.

1.Esineb iluvigu ja roostet kuid mitte läbivat ja suhteliselt vähe ühe ukse ääres ja esimeste poritiibade ääres.

2.Juhupoolse öötshoova puks on vist ka kulunud aukudes teeb juhipoolne esiratas natuke kolksu(milles peale õõtshoova puksi asi veel olla võib?)

3.Nii vana auto puhul suht arusaadav asi et pisivigu esineb. Mootoril tehtud kapraremont, kuid mootoril on klõbin sees mis väga häirib

4.Ise olen autoga rahul ja see on minuarust kõige tähtsam, need vead mis avastanud olen teen vastavalt oma rahakoti võimetele korda.

5.Autol sees M istmed

6.Tuleviku plaanidest siis vb niipalju et tahaks välist M paketti

Ja lisan siis mõned pildid :wink: http://www.album.ee/node/16440704/50121863#browse ei oska siia teemasse kahjuks kohe panna kui keegi targem viitsib siis võiks selle ära teha

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
xemm

16440704_HW6h.jpg

16440723_q0Fp.jpg

16440744_cGEX.jpg

16440770_DIPT.jpg

16440788_YZwQ.jpg

16440841_eOVu.jpg

Ei hakanud rohkem panema. Täitsa sile ja kena tundub. Edu!

M-märk korja tagant ära. 1.8 ei liigu kohe mitte üldse sellemoodi. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-

Sai paides eila nähtud, igati viks pill. Sõitsin ämma audi 80-ga keel ripakil ja nillisin. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90

Kuule käin paides suht tihti kui teaks kuidas sind ära tunda võiks ju paar sõna juttu ka vahetada :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90
16440704_HW6h.jpg

16440723_q0Fp.jpg

16440744_cGEX.jpg

16440770_DIPT.jpg

16440788_YZwQ.jpg

16440841_eOVu.jpg

Ei hakanud rohkem panema. Täitsa sile ja kena tundub. Edu!

M-märk korja tagant ära. 1.8 ei liigu kohe mitte üldse sellemoodi. :D

Tänan et pildid siia lisasid ja plaanis peale M märgi ka antikas maha võtta pole seda teinud kuna siis jäävad luugi sisse augud ja esi klassilt see toon kile vms läheb ka lähiajal eemaldamisele. Kui kellegil peeglite vastu huvi siis pakkuge mulle e30 originaale +komp..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90

Ei hakka kuskile teemat tegema rohkem küsin siin ära mida arvete aerosool kruntidest kas tasub selega üle lasta või see ei kaitse piisavalt, rohkem selline teadmine lihtsalt et värvil krunt all:D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
mart154

kruntvärv ükski ei "kaitse piisavalt"

Krunt on poorne. krundi mõte on tekitada sidepind aluse ja värvi vahel.

Aerosoolpakendis kvaliteetne krunt on väga hea.

Kasutan kaht erinevat punast krunti. üks neist läbikeevitatav, mõlemad aerosoolpakendis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90

Tänan eks ma poes uurinka nendekohta ja vaatan mingi vähe kallima krundi siis sinna. Minuarust pole koht kus kokku hoida

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-
Kuule käin paides suht tihti kui teaks kuidas sind ära tunda võiks ju paar sõna juttu ka vahetada :lol:

Njah seda küll, olid A&O juures seal ajavilja vms tänava kandis. Olin rohelise Audi 80-ga. Mingi sõber oli ka sul kaasas, tüdruk mul teda isegi teadis :D . Mis hinnaga muidu auto ka kätte said :D :oops:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90

Mul on paides sõpru päris palju nii et ei oska õelda keda sa mõtled :D

Auto maksis päris palju kuid minuarust on ta seda hinda igati väärt

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-

Hehee...Janar oli kõrval. Mingi K- tähega perekonna nimi oli ka. Aga miks peeglid ära vahetada tahad. Igati viks näeb nii välja ju? Või peegli enda pind liiga väike? :roll:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
taytz

Minuarust need peeglid sobivad sellele autole kui rusikas silmaauku :wink:

Üldse kena rullikas :wink:

Edu !

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90
Hehee...Janar oli kõrval. Mingi K- tähega perekonna nimi oli ka. Aga miks peeglid ära vahetada tahad. Igati viks näeb nii välja ju? Või peegli enda pind liiga väike? :roll:

Peegli pind suht väike El reguleerimis võimalust pole jne minuarust orig. sobib paremini ka aga no maitse asi :D. Ja tean keda sa mõtled

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90
Tegin siis väga kiirelt midagi, ehk saad umbes aimu :D

tiib.jpg

Tubli töö minuarust nii palju ilusam :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90

Esimeses postituses mainisin, et juhipoolses esirattal kolks sees tekkis pisut vaba aega võtsin asja käsile sai kindlaks tehtud milles asi on. Pole ükski puks vaid hoopis see munak või mis iganes sealt roolilatist välja tuleb ja roolivardaga kokku läheb homme vahetan ära ja siis peaks sõit kolksuvaba olema.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90
sisemine rooliots sis ühesõnaga :)

Juhul siis ma kõikide asjade nimetusi päris täpselt ei tea aga igastahes ära ma ta vahetan :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-

Mille eest sind mõni aeg tagasi kinni peeti paides? Lai-a tänava juures, tiba ennem maximat?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90
Mille eest sind mõni aeg tagasi kinni peeti paides? Lai-a tänava juures, tiba ennem maximat?

Heh sa oled mu tegemistega päris hästi kursis ma vaatan :D. Jumala lambist nagu ment sõitis vastu keeras kohe otsa ringi ja viskas vilkurid peale, nagu ma oleks mingi kurjategija või põgenik närvi ajavad need mendid :@@ . Eks nad vaatasid et bemm ja vahtraleht siis peab nokkima hakkama.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-

Heh sa oled mu tegemistega päris hästi kursis ma vaatan :D. Jumala lambist nagu ment sõitis vastu keeras kohe otsa ringi ja viskas vilkurid peale, nagu ma oleks mingi kurjategija või põgenik närvi ajavad need mendid :@@ . Eks nad vaatasid et bemm ja vahtraleht siis peab nokkima hakkama.

Mis just väga kursis, aga sõitsin mööda ja vaatasin olid sõbraga taga istmel, et said trahvi or smt.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Matu90

Mis just väga kursis, aga sõitsin mööda ja vaatasin olid sõbraga taga istmel, et said trahvi or smt.

Teevad väikse trahvi või nii vist ära jah :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Turbiin

no mina olen suutnud kuke suu kenasti kinni panna selle koha pealt, et kunagi sai sõidetud bemmiga ringi millel vahtraleht.

samamoodi tuldi nokkima aga istusin neile sõna otseses mõttes pähe, teades kõiki võru siniseid tean ka millega nad igapäevaselt liiguvad.....

peale pikka vaidlust sai ta ise ka aru kui lollakas ta tegelikult on.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .