Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Feedback

K: Mure M40 mootoriga.

Küsimus

Sellele küsimusele on 13 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Pakuks, et hüdrotõukur väsinud või kinni või siis nukk või nookur kulunud. Omal oli kunagi M40 mootoriga selline jama, et hakkas 4000+ pöörde peal puterdama ja kooles täiega ja hürotõukur oli vist kinni. Samamoodi, tühikäigul ja esimene läks piirajasse, teisega oleks pidanud väga hullult piinama. Aga külma mootoriga polnud mingeid probleeme.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

mul on kõik tiksuvad m40 motod rullidel jebinud niimoodi, et piirajasse välja ei keri..vaid 4-5000rpmi ja seda ka lõpus kakkudes...ainult 1 mootor, mis oli vaikne ja kulumata ülemise otsaga toimis korralikult ja jooksis piirajasse :rolleyes:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Kütusepump on nõrk.

Sama viga oli ka minu M20 mootoriga 5-sel. Nimelt siis kohapeal läks väga hästi pöördesse, 1-2 käiguga ka aga 3. poos juba kinni. Külma mootoriga poos juba varem kinni.

Kütusepumba surve on liiga madal, s.t küttepump on väsinud. Seetõttu ei saa mootor koormuse all piisavalt kütet kätte ja poobki kinni.

Asi on külmalt seetõttu hullem, et siis vajab mootor rohkem kütust

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

mus maal see piiraja sellel m40 mootoril on üldse?

Minul jooksis enamvähem 6000ni välja, neljanda käiguga, 5ndaga ei jõudis ainult 4800-5000

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

suvel vahetasin küttefiltri.. Homme läheb pätriku juurde diaknosti siis selgub mis viga on.. :)

Muudetud , muutis Feedback

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

mina ei tea millest räägite, et M40 ei lähe piirajasse. Mul mõlemad autod mille on M40 moto üks on 1,8 ja teine 1,6 lähevad vabalt piirajasse.

Vaata kõik volled kapoti all üle või õhulugeja.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Lihtne ju, kui piirajasse ei jookse siis on nukk ümmargune ja nookurid lohku kulunud. Pea on küpse siis. 3`l m40 mootoril tutvusringkonnas nii olnud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Lihtne ju, kui piirajasse ei jookse siis on nukk ümmargune ja nookurid lohku kulunud. Pea on küpse siis. 3`l m40 mootoril tutvusringkonnas nii olnud.

täpselt nii ongi :rolleyes:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus