Jump to content
  • 0

K: Mure M40 mootoriga.


Feedback

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pakuks, et hüdrotõukur väsinud või kinni või siis nukk või nookur kulunud. Omal oli kunagi M40 mootoriga selline jama, et hakkas 4000+ pöörde peal puterdama ja kooles täiega ja hürotõukur oli vist kinni. Samamoodi, tühikäigul ja esimene läks piirajasse, teisega oleks pidanud väga hullult piinama. Aga külma mootoriga polnud mingeid probleeme.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mul on kõik tiksuvad m40 motod rullidel jebinud niimoodi, et piirajasse välja ei keri..vaid 4-5000rpmi ja seda ka lõpus kakkudes...ainult 1 mootor, mis oli vaikne ja kulumata ülemise otsaga toimis korralikult ja jooksis piirajasse :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kütusepump on nõrk.

Sama viga oli ka minu M20 mootoriga 5-sel. Nimelt siis kohapeal läks väga hästi pöördesse, 1-2 käiguga ka aga 3. poos juba kinni. Külma mootoriga poos juba varem kinni.

Kütusepumba surve on liiga madal, s.t küttepump on väsinud. Seetõttu ei saa mootor koormuse all piisavalt kütet kätte ja poobki kinni.

Asi on külmalt seetõttu hullem, et siis vajab mootor rohkem kütust

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy