Jump to content
E30 COMMUNITY

salongi soojendusradiaatori vahetus


Muhkel

Recommended Posts

Jõudsin oma toimetusega nii kaugele et radiaator on vabalt liikumas ja kõik on justkui tore, saaks välja võtta, kuid siis tekkib järgmine mure. Mida võib näha pildil 2. Liiga vähe ruumi, et radiaatorit sealt välja tuua. Kas lahendus on kolmandal pildil peatükk a) kogu armatuur välja B) rooligardaan lahti lasta puurides? Või on seal veel mõni hea võimalus lisaks? Kuidas kommenteerite?
Core001.jpg
Core002.jpg
db441ed3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kui kapotialt saad roolikardaanil lahti lasta mõlemad otsad ja tuleseinal oleva roolivarda kinnitused lõdvaks lased, siis saad roolisammast niipalju ettepoole lükata, et need samad kinnitused tulevad oma soontest välja.

 

Võid ka proovida, ehk piisab sellest kui võtad välja roolilatti hoidva juhipoolse kinnituspoldi- roolilati vasak ots liigub niipalju ettepoole, et tulevad ka sinu näidatud otsad kere soontest välja. Tuleseina kinnitus vaja igal juhul lahti lasta.

 

Kui seda ei saa siis puuri neid polte, mis altpoolt kinnitavad roolisamba selle kronsa (pildil nr10) külge, mis külgedelt kinnitub keresse.

1.png

 

Ise puurisin neisse 5-6mm augu ja lõin piisavalt jämeda torxi sinna sisse, et lahti keerata sellega, hiljem panin uued sisekuuskantpoldid.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy