Hüppa postitusse
Postitatud

Kas keegi teab, kui suured on erinevate sidurite survejõud. Nimelt eelmise mootoriga (m21) polnud siduril häda midagi, ei libisenud. Nüüd m57-ga libiseb pea iga käiguga. M57-l nm loomulikult rohkem.

Hooratas ja sidur läksid m21 omad. Kas on kusagil mingit infi nende sidurite kohta. Kui palju nendel erinevust on. Kui m57-e sidur meeletult tugevam on siis tuleb see panna mis m21 omast kordades kallim. 

Esiletõstetud vastused

  • Autor

Seda minagi mõtlen et mis seal täpsemalt peetis saab olla. Lampi ei ole mõtet ka juppe vahetama hakata. M21 peal sõitis ilusti sai täiesti normaalselt sõita ja nüüd krt libiseb. Aga ma arvan et seal teema ikka mootorite nm-e erinevusest 220 vs 400. 

Muudetud , muutis kruusmann

Chippides ei hoia ka m57 orig sidur ,vahemalt mul ei pidanud 190kw ja 550nm kandis.hooratas,korv ja ketas olid sirged,pidurimeistri katetega ketas oli veel.m57 korv on isereguleeruv.

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus