Hüppa postitusse

Airi L

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    360
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    28

Kõik, mis Airi L postitas

  1. Saku suurhall (või UM parkla) - paldiski mnt - kristiine - pirita tee (suitsupaus vms) - Lubja tee (taga viimsis) - Iru sild - Lasnamäe kanal - ülemiste Mis arvate?
  2. Airi L

    Lobamokkade rubriik

    Õnne Renxile ::
  3. Airi L

    Kogunemiste pildid

    http://nagi.ee/photos/AiriL/sets/313471/
  4. Airi L

    Lobamokkade rubriik

    Enam pole siin midagi muretseda..hakka parem selle mõttega harjuma, et varsti on teil veel 1 rullikas mille eest hoolitseda
  5. Mis arvate kui koguneks kuskil mujal? A le Coq parklas on viimastel kordadel pigem mingi politseinike kogunemine olnud vms... Ma pakuks, et UM parkimis platsil on ka kodune olla või mis?
  6. Airi L

    Kogunemiste pildid

    888 MFT...kelle oma?
  7. See rataste alt ära keeramine hakkab traditsiooniks kujunema juba
  8. Ma oleks käpp ma arvan 8) Võiks mingi kamba kokku saada:)
  9. cabrioga küll aga vägevusest jääb ikka puudu
  10. 27 on reede. Ehk oleks 28 parem? Mõned peale tööd ei jaksa ennast nagunii kohale vedada. Võiks see kord kokku saada õismäe UM parklas? Ja sealt siis kruiisiks edasi kuhugi...
  11. Mai lõpp oleks vist parem natuke kuna juunis on nagunii jaanipäeva keiss.
  12. Äkki 13 või 14 mai? Ja Mario juures on väga looduskaunis koht grillimiseks ja chillimiseks :twisted:
  13. Airi L

    Silmatorkavamad E30-d Eestis

    Vähe mööda ei pane ?
  14. Airi L

    Silmatorkavamad E30-d Eestis

    http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=17811799&size=o
  15. Ma tuleks ka kui keegi mu peale võtab...klõpsiks paar pilti
  16. Eelmine kord sinul oli minumeelest...hommikul oli miljoni dollari pilt tehtud... :twisted:
  17. Rääkige nüüd siis põnevamad seigad ära mis tegite seal...ja kas pilte ka on? 8)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus