Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Soojendus puhub kylma

    Ja kui see suur klapp ei sulgu ilusti, kuidas seda ilusti paika saab ? Ma teeks korda kui keegi õpetaks jutuga ära. Kui ma keeran sooja nuppu külma peale siis nupule tekib ennem lõppu mingi pisike takistus. Nagu oleks mingi kumm vahel kuskil ja nupp liigub natuke tagasi.
  2. ///Mario

    Soojendus puhub kylma

    Tuleb küll. Nagu võtaks õuest õhku. Mul sama jama.
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No klaas ei lähe kollaseks aga plastik küll. Loodan kunagi leida terve paari klaase.
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Väike küsimus neile kes siin on vahetanud uduka klaase. Kuidas on vastupidanud Leksi poolt klaasist uduka klaasid ? Igatahes need plastik klaasist käkid on augu täiteks Nüüd kas teen ühe vesilihvi plastikutel või loodan leida uued klaasid. Kuskil krt võiks mingi firma vormi võtta ja siis vorpida klaase hunnikus.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ok. Siis polegi väga hull hind. Kui ma ei leia mingilt kere pealt lõikamis võimalust siis peab uue paneeli ostma.
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Pigem selline küsimus miks eestis ei ole müüa touring kerele taga paneeli ? aga sedaanile/kupeele/kabriole on. Peab leida mingi popi välismaa kodu lehe kus saab tellida.
  7. ///Mario

    K: ANTENN

    El antenn on siis kui mingi mootor vahib otsa. Vaata kas maku taga kõik juhtmed taga. Maki käima panemisel kuula kas mingit häält teeb antenni moto.
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Palju see võti maksab siis ?
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Võiks olla ju mingi pisike lambike
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab kus kohast saab osta rulli toorik süütevõtit millel oleks ka valgustus ?
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    nii sai natuke uuesti proovitud ja töökaaslasega videot vaadatud ja kahepeale saime hakkama. Tegelt ikka suht lihtne. Mina kasutasin nõela asemel juukseklambrit mida laenasin neiult kuigi seda ei sa enam kasutada, kuna tõmbasin selle ära sirgeks. Juukseklamber on heast tugevast metallist mis kannatab natuke väänata mida ongi vaja südamiku kätte saamiseks. Igatahes nüüd lukud vahetatud ja kõik toimib.
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Võti ikka olemas. Aga pole see kätte saamine midagi nii lihtne. Eks õhtul proovib uuesti kas saan kätte.
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mix on süüteluku südamiku kätte saamine nii keeruline ? Netist leian küll õpetused aga no ei toimi nii krt
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Käigukasti osa jh ?
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oleks hea kui sa saaks teada mis toote klaasid on Leitsin ka firma kus viimati sain klaasid. Autotrade OÜ oli see. Aga E-maili peale saata ei saa enam midagi vist pandi asjad kokku.
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No hetkel on lootusetu leida seda 5€ saadud kaupa vist enam ei eksisteeri seda firmat kus sain. Kui muud üle ei jää siis pean ostma selle 15€. aga ennem teen natuke uurimis töid
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    extreme327: WTF 15€ tk no kurja viimati sain 5€ tk Aga mis tootega tegu on kui 15€ ? Leks: aga kas ka ATEM tooded on ? ATEM toode on vist lätlaste toode Ebay-d lehitsenud siis Latviat näitab asukohaks. Atlant varuosas on DJ AUTO klaaside tootjaks ja nii palju kui olen kuulnud nende paigaldusest siis pidid org mõõdust väiksemad olema
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No plät küll ma ei suuda leida enam mingit poodi kus sai tellida esitulede klaase Krt ühe kaugtule klaas mõtles praguliseks minna ATEM toodet võiks leida. Kuigi kunagi olen juba ostnud aga ei leia enam seda üles kus ostsin.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Eix milles udukate põletamisel häda on ? Park ja udu on seadusega lubatud. Ja udukad on mul paigas ka ilusti. Ei tohiks pimestada teisi. Õhtul kasutan juba lähikaid kui pimedaks läheb rohkem. Mina selle pärast sõidab udukatega, et mitte xenodega päeval silma paista.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Need plastik klaasid on suht ajutine teema. Kisuvad ära kollaseks jne. Ise juba ka mõtlen selle peale, et klaasist ostma ikka.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aga sootsam on natuke ise vaeva näha.
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    minu teemas on näha kuidas peab tegema asjad valmis Vaja jh e34 tulede regull el motod uuemad. kaks varjanti on vanemad on suuremad ja ei pruugi ära mahtuda kui hakkad tulede raame tagasi kerele kinnitama. Mina kasutasin ford mondeo regull nuppu mis on pööratav. Leidub igas romulas ma arvan. Järve autolammutuses on küll neid. Ja mind küll ei häiri see, et pole orginaal nupp. Kui osav nokitseja oled suudad selle orginaal nupu ka aretada fordi jubina külge.
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Päris krõbe hind ikka http://www.ebay.com/itm/Umbausatz-elektr-Leuchtweitenregulierung-LWR-3er-BMW-E30-Cabrio-Touring-M3-/181198148203?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW&hash=item2a3040526b Omale ehitasin kõvasti odavamalt
  24. ///Mario

    E30 pildid internetist.

    Eix kas sa oled ikka kaine ? mina küll ei ole
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus