Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Ma arvan, et kui see auto lahti nokkida siis läheb pigem 3000 jevrot remondiks
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Keegi otsib ketastega tagasilda ? jääb varsti üle ja kui kiiret huvi pole siis läheb rauda.
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://www.carmodel.com/?keyword=bmw+e30&nuOb=&scale=all&order=0&resultsPerPage=30&action=FREE
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Vana nali :-) igatahes tagasild tuleb küll alles jätta :-) minev kaup siin foorumis kui raha otsas omal
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aga kui ikka on korralikud tükid. Osta saab ju vist aint b osa ? Kuigi jh väga viitsimust ei ole lõigata. Healjuhul katuse pleki lõigan igaksjuhuks maha.
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mis juppe on mõtekas rullist alles jätta kui kere vanarauda viin ? Tiiva kaared vist erladi maja lõikama, kuna vajaminev kaup
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Arvan, et asi suves ikka Arvan, et asi suves ikka Arvan, et asi suves ikka
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen suutnud neid polte üldse pooleks keerata Poltide pooleks keeramisel olen meister
  9. ///Mario

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma arvan, et see neiu otsib varuosa teemas oma autole karterit ka
  10. Mis aastal toodetud ? Rehvi külje peal kirjas.
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nii turbo mehed kus saab ostad neid ägedaid silikon lõdvikuid ? Mul krt e46 330d üks turbo lõdvik ennem egr-i katki ja rõhk ei jõua mootorini :-S
  12. Selleks ajaks unustad ära selle m40
  13. Järeldus siis, et tuleks leida kas korralik kasutarud nukkvõll või osta uus. Kui see ka ei aita siis mootor on lihtsalt vanaks jäänud.
  14. Viitab natuke nukkvõllile jh. Kui 4500 peal ära kaob üks silinder kas masin siis ise laseb niiöelda pöörded alla ja sureb napilt välja? Omal ühel rullil ili sama nali üle 5000 ei läinud, kuna nukkvõll oli suht pulgaks kulunud. Vahetasin ära ka kõik korras. Aga kütte peale tulekut peaks millegiga mõõtma küll. Täitsa võimalik, et pump hakkab otsa ka saama kui vana pump peal on.
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Puhas kunst ju
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mina küll ei näe neljakohalist palka omal
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ega jh sellist nalja on ka natuke minul olnud Ema kimab ka punase E30 sedaaniga ringi ja lasin ka töökotta pisemat tööd tegema viia ja oi plää kus taheti juppide eest hinda b osa oli sellise summaga, et ma ise sebisin juba a osa selle eest . Ja tegin nii, et mina murtesesin jupid ja tehti aint töö
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Müügimehed muud ei midagi
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hartage taga lisa ?
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ega ma ise ka ei usu seda, et nüüd 2,0 sitem jne. Aga käib kui traktor nagu R4 motol kombeks R6 käib juba ühtlasemalt Aga noh diisel on traktor eluaeg Ja kütte kulu vahe pole jh 2,0 ja 3,0 eriline, pigem valingi 3,0 kuna siis astub edasi ka mehisemalt. Aga jhm raske leida sobiv masin, kui nüüd leiaks sobiva masina siis lähen panka ja raha raha arvele. varem või hiljem tuleb midagi järelmaksul hoida. koguma võibki jääda. Kui oled mingi kohustuse võtnud siis sätid ise elu selle järgi paika. Rullu jätan ka alles aga vaikselt lihtsalt nokitsen. Kui sõitma saan rulli siis esimese asjana kas teen m43 motol tihendite vahetuse või siis juba läheb uuema moto peale üle, Lugege siis M50 vist. Samas tahaks tuju tõstja auto ehitada rullist.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Selge siis. Ega iga auto laguneb kuskilt. Tehnika pole loodud ju kestma, 5a ja siis laguneb ära nagu uutel asjadel kombeks. Ega rullil suht samad kulud silla osadega ikka. Tean jh, et 3,0 diisliga on juba miinimum velg 17,kuna pidurikettad pidid m3 suuruses olema. Ise kahjuks olen kuulnud, et see 2,0 diisel pidi natuke õnnetu moto olema aga see selleks. Paljudel tuttavatel on 3,0 diisel ja sõidavad rahumeeli edasi. Sellised silla osa kulud ei tapagi eriti, pigem tapaks see kui mootor pole piisavalt head hoolt saanud. Igatahes keegi pangu rullile 3,0 diisel 150kw!!! http://www.garaget.org/?car=62359
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ega üritangi leida siis E46 touring 330d 150kw, võiks olla siis konks kindlasti, m-pakett, sport sisu, xenon tuled jne. ehk siis suht täis laks lisadega
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No seda e46 330D touringut on soodsam üleval pidada kui e91 320 diisel
  24. Leiaks ma sobiva E46 touring 330D siis tuleks ise ka kaasa
  25. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi omab E46 touring 330D. Mis valusid ja mõnusi sellega kaasa saab veel ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus