Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Vaatan mõtlen kui kaaslane ka huvitatud on siis äkki tulen.
  2. Mind hakkas see velje värv huvitama Täitsa tore masin ikka :wink:
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ei ole küll e30 teema aga ikkagi nagu mida krt autot juhib ikka inimene ehk auto juht kaotas juhitavuse. TRA küll minu bmw küll ise ei sõida mina pean seda ise ikka juhtima. http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/fotod-juhitavuse-kaotanud-bmw-rammis-kastanit.d?id=59058646
  4. ///Mario

    M/V:BMW E30 kupee 2.5 turbo

    Sry OT Aga keegi ei risusta teemat vaid näitab tõde. Masin on olnud algselt 1,6. Kas ka paberid on ümber tehtud, et masin on ümber ehitatud jne?? Muidu huvitav masin tundub olema :wink:
  5. Jeah aga mina kahjuks ei suuda tulla Usun, et võib põnev olla aga oma kuut on ikka nii läbi, et ei julge näitama tulla. Ehk kevadeks on masin korras ja siledam :wink:
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas oli vist 7 ja 19 vahele vaja panna juhe ??
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ok Peangi meelde tuletama kuidas see nullimine käis kuna hakkan punasel rullal õli vahetama rullikud ja muud nänni veel. Hmm ma tean, et oli juhtme jupp ja väike kaitse vahele ?? Seleta kuidas siis se pirniga käib ?
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://www.osta.ee/21754867 Ei tea kuidas selline asi ka töötab ??
  9. http://atlantvaruosad.ee/ee-catalog-viewObject-5-157-153-0 Kasutaja edick on teema teinud kus ta ise vist müüb seda nänni jne.
  10. Kui keegi esilisa kinnitus klambreid tooks siis tuleks ka vist korra läbi kuigi ei ole kindel veel.
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas äkki selline siis
  12. ///Mario

    Tahhokas mängib lolli.

    Hmm patakad on elus, kuna testriga on need üle mõõdedud. Ja sellise musa peale ikka ära ei sure eks vaatan mis sis teen otsin teise spido ploki vist.
  13. ///Mario

    Tahhokas mängib lolli.

    siis seisab kõik nullis. Aint siis korraks liigutavad kui midagi järgi panen, ehk näiteks sõidu ajal lisan kaugtuled siis korraks võpatab ja kukub nulli tagasi. Või hommikul kui käima panen siis korraks tõuseb ja siis viskab mingi üle nr3 ja kukub nulli.
  14. Aga kiire küssa tegelt elektri kala kohta. Et mul tahokas ja tujurikkuja ei tööta + veel need rohelised ja tulukesed põlevad nii kuidas ise tahavad. tahokaga on selline nali, et kui panen kõik asjad voolu tarbima palju ehk täis tuled peale, salongi vent põhja jne ja kui veel muusika käib väga valjult siis hakkab tahokas hüppama millest selline jama. tavaliselt ka niisama ringi sõites ja muusikat valjult kuuldes hakkab sedasi naljatama. Rongi piirde taga oodates tegin väikse video ka kuidas hakkab tahhokas hüppama valju muusika ajal.
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Punkar tuleb bussi, näeb nunna, ise n***näljas ja hakkab nunna seebitama, et teeks õige ühe paugu. Nunn vastu, et tema on pühitsetud ja ei tohi ihulisi naudinguid endale lubada. Nunn läheb bussist maha, mispeale bussijuht ütleb punkarile: "Lähed öösel kalmistule, kus nunn palumas käib. Ütled talle, et oled Jumal, mille peale nunn keelduda ei jõua." Jõuab kätte öö, punkar läheb kalmistule, näebki n...unn palub. Ütleb kõmiseva häälega: "Mina olen Jumal, anna ennast mulle." Nunn ei julge tagasi ajada, palub ainult, et selleks, et süütus tallele jääks võiks tagaust kasutada. Punkar mõtleb, et savi sellest. Paneb täiega, ise on rahul ja hüüab nunnale: "Tegelt ma olen punkar, mitte jumal". Nunn tõmbab keebi pealt ära: "Pole hullu, mina olen tegelikult bussijuht!"
  16. taga spoiler meenutab natuke hartage 2 tagatiiba aga võin eksida ka.
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Tiit: aga mix sa ei võinud helistada siis oleksin läbi hüpanud 8) Ma ei taha viimasel ajal niisama käija kokukal pean kuskilt kokku hoidma. Oleks ma teadnud, et keegi võtis midagi kaasa minu jaoks oleksidn kohale roninud.
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ei ei ei sinu punane kuut oli ega ma loll ei ole selle kuudi tunneb juba kaugelt ära
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Eix jäi eile vahele. Kui õigesti nägin siis vist vedasid mingit rulli ja mingi kolmas rull oli ka veel järgi sõitmas. Ai ai busted Räägi välja mis tegid
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Netis nägin itnurk.com
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nohikud peksavad pihku ! Õiged mehed nikuvad rusikat! Kes sellise lause välja küll mõtles
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus