Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Ää kas äkki see kolmapäev teeks parkla hängi? Saaks särgid kätte kui keegi toob
  2. ///Mario

    esimesed poritiivad

    Mind huvitavad siimp ostetud tiivad millel selline hea odav hind.
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ilus no krt mix see youtube pilt siia ei teki ?
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui palju maksab touringul uus raadio antenn ? ja kas on saada neid kuskilt ? omal krt on vigane
  5. ÄÄ kui olen need valtsi ääred ka puhtaks teinud siis jääb selline nõme vahe ühendus kohtadele. Kas see oleks ka mõtekas täis keevitada või mingid mõginat lasta sinna ?
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aga mis survega statis see pesu on ? Ja paljudel rullidel üldse on põhja all korgid läbi. Käib pesus ära on salongi põrand vee all Minu hetkel sedasi on suured korgid on lahti jne. Aga ennem kui keretöödesse ära viin üritan teha põhja pesu statis.
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Sõitsin mõõda linna ringi ja nägin kuidas fucking lumelükkamis auto sõitis üle ristmiku ja usin soolasegu puistamine käib. No kurja küll kas tõesti on teed nii libedad? Krt nagu auke oleks teedes vähe. Selle talvega üldse on kahjuks auto saand palju kahju ja roostet ka kõvasti tekkinud. Võiks hakata häält tegema, et lõpeks see soolamine !
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kalevi vana IX turbo ? Ise vastan Tundub, et ei ole.
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    no aga mis sa teed kui mõni on rikkas ja selle kohapealt mõistus on puudu
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Normaalsed vanad ikka corveti sidur läks nagu niuhti
  11. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Nunih järgmine kuu mingi NV on sisutatud. Panen ilusti garaasis kokku selle M43 rulli jaoks ja siis mingi aeg tõstan vahel. Käisin Tauno juures vaatamas seda ja kurja peab aju juhtmeid ka pikendama, et see kindalaekasse ulataks. Aga õnneks tuleb M43 koos juhtmestikuga.
  12. ///Mario

    Käigukasti remont

    Mis mootoriga tegu ?
  13. ///Mario

    M51 vs M57

    Ilus http://www.garaget.org/?car=62359 (stanged pole ilusad aint ) Pildike kapoti alt
  14. 0€ ? kus kohas sedasi saab ? Liivaprits võib krt natuke liig olla? Paagi sisse ei tahaks eriti tolmu tekitada jne. Ma nüüd üritan nädalavahetusel relaka ja traat harjaga valtsi kohad puhtamaks teha. Ja siis edasi kasutaja chulo juurde viima paagi ja peale seda juba pinnad karedaks ja puhtaks ja mõginad peale.
  15. No oleks omal ka mingi korralikum keevitus siis üritaks ise ka teha jne. Aga mulle pakuti abi ja üritan nädalavahetuseks paagi puhtaks saada.
  16. Nii täna natuke mässasin ja lasin sellised kahtlasemad kohta ära puhtaks ja nagu ikka kus oli kasutatud keemilist metalli oli ilus auguke. Et seekoht vaja siis ära keevitada. Aga mida teha valtsi kohtadega üldse ? natuke puhtaks ja mingi paks mõgin peale ja jään lootma, et järgmise 5a jooksul muret ei teki ? PIlt
  17. Selge. Kui saan puhtaks ära nühitud siis üritaks läbi tulla. Kuigi nõme on see, et E-R olen kella 18-ni vähemalt tööl Nv olen vaba ja siis mul on vaba aega, et seda sinna tassida. ' Peaasi, et väga kalliks ei lähe keevitamine
  18. Mul see paak ammu bena aurust tühi Ma ei hakka tegema seda paaki mis auto all on vaid seda mis ostsin juurde. Aga sellel ka tüüp kogad roostesed. Hetkel nühin puhtaks seda ja märgin kohad ära kus in mingi suurem kahju Aga kas on kedagi tallinas kes aitaks siis ära keevitada ? Kui olen paagi juba puhtaks teinud.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mina pole küll hakanud punast 316 tegema passis 318-ks
  20. Ja see keemiline metall kestab ka siis ? Mida peab ennem tegema alus pinnaga kui panen keemilise metalli peale ? Kas piisab aint puhtaks nühkimisega ja siis happekrunt ja siis värv peale.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No ikka kasutatud pole mina näinud, et eix uusi asju müüb kes ikka siis garantiid annab, Ah eks see b osa sump ei kestagi. Vähe sellest, et on pool kiivas all ka. Vaatan kas leian ühe roostevaba sumpsi romulast ja üritan alla nikerdada selle kuigi peavalu saab olema see, et pean ka teise toru keevitama ühendus kohani. tavalist metalli ei keevita roostevaba otsa
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Eix ma juba olen sinult ostnud see sama mis oli ikka suht korralik on mädaks läinud Tra lõppeks see teede soolamine siis oleksid liikurid kauem elus ka. Selle soola raha eest tehku krt teed korda. Eks vaatan kas saan vanal uut plekki peale keevitada jne
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas on kedagi tallinnas kes viitsiks sumpsi viimasel pütil uut plekki peale keevitada ? Krt selle talvega asi läbi mädanenud ja nüüd väike lörin on nüüd järgi. Või peab kuskilt romulast roostevaba audi sumpsi ostma ?
  24. No ok eks näis mis üllatused tulevad jne. Ennem nühin puhtaks ja siis hakkan vaatama mis saama hakkab. Ennem on juba midagi tankimis toru ümber midagi määritud mis on ikka täitsa tahke jne. Beešikas värv. Teen pildid siis saate aru.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus