Hüppa postitusse

Kassu321

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis Kassu321 postitas

  1. Müüa siis selline jubin, mis üle jäi. Toimiv, ei ole mõrane, kohati kellegi keevitus jätab soovida. Hind: 150.- või paku midagi huvitavat vahetuseks (kupeele esiistmed need "sport") vms. Näha ja katsuda saab Kadaka tee 72B ja soovitav on ennem ette helistada numbril 58194696. Ajutiselt hind 100.- kuni saan garaazi juurde ruumi tekitada. Kaspar
  2. Soovin ka 2 tk kleepsu. Kaspar
  3. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    Hei! Keegi suudab kiirelt ära selgitada, mis vahe on b25 nukkvõllidel katiga ja ilma. Tahan uut nukka tellida seega kumba eelistada. Erinevate OEM koodidega on. Läheb masinale, mis on turboga üle laetud. Tänud juba ette Kaspar
  4. Kassu321

    O: G260 kasti

    Kast ja kaas olemas. Vaja b25 korralikku nukka veel juurde. kaspar
  5. Kassu321

    O: G260 kasti

    Kaas kõige olulisim kiirelt saada.
  6. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi saab hädast välja aidata? Nimelt oleks vaja nn "narko kaalu" laenata, et kolvid-kepsud ühte kaalu ajada . Ise asun Tallinnas ja tasun nelipäkiga näiteks. Kontakt ka 58194696. Saaks oma rullika lõpuks tänavaid vallutama. Kaspar
  7. Saan aidata telgiga. 3x6 meetrit ja küljed ka olemas. Samamoodi olemas gopro, võtan kaasa. Kaspar
  8. Kassu321

    O: G260 kasti

    Hei! Puudu veel G260 kast. Ise asun Tallinnas aga pole probleemi kuhugi järgi sõita. Sobib ka postiga saatmine. Kontakt siia PSi või 58194696. Kaspar
  9. Hei. Pakun ka rullidele uusi varuosi nii b-kat kui ka oem. Lisaks mingi kogus erinevaid pudinaid kätte jäänud. Saadaval ka näiteks JOM coillid ja palju muud. Nagu ikka foorumi rahvale soodustus. Kaspar
  10. http://www.hot.ee/haagisterent/ Väga kaua sealt rentinud ja korralikud kärud. Valik on juba päris ok. Asub Tallinnas Mäealuse tänaval. Kaspar
  11. Müüa minu liikur, teema http://foorum.e30.ee/teema/8963-320i-88-m20b23-kaspar/?page=2#comment-98341 . Hind näiteks 3000.- või kokkuleppel. Vajab lõpetamist. Sõitmiseks vaja paigaldada kütusepump (bosch 044 olemas), turbo õlitus, kardaan, lõpetada, cooleri torustik, juhmestik (megasquirt olemas) ja mõned pisiasjad. Spec list: g260 suure flantsiga kast nelja labaga ketas ja SRE korv wideband lambda lisanäidikud mootor: 2,7 eta plokk, diisli vänt, b20 kepsud, madalamaks treitud kolvid b25, kapremitud kaas, custom pihustilatt, suured pihustid, hks bov, k27 turbo, custom kolle ja palju muud tehtud. Enamus asju on olemas, puudu vaid udukad. Kapott ainukesena värvimata kuid selle eest juba makstud(kahjustus juhi nurgas 10x10 cm), muu värvitud ja korras. Näha saab Tallinnas ja ka vajadusel tõstukile ajada. Kaasa igasuguseid varuosi nii uusi kui ka kasutatud, 3 jooksu velgi, suverehvid, mis sõitnud umbes 600 km, kumho rajaslikid. BBS RM oem taastatud veljed. Kontakt: 58194696 Kaspar
  12. Minu auto küljes juba ammu
  13. Kassu321

    O: e30 pre kupee tagapaneeli

    Saada mulle kiri kaspar@ladu24.ee . Vost oli 1 uus b-osa. Hinda peast ei mäleta. Odavam kui netilehel. Kaspar
  14. Kassu321

    Klubi kleebised!

    Kas keegi nende kleepsudega veel tegeleb? Sooviks ka valget "kotkast". Juhul kui keegi ei tegele parasjagu, võin lasta neid ka tuttaval teha. Ehk saab keegi siis vektoris saata logod. Kaspar
  15. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    Tegelikult oleks 2 rulli millest võiks fotosessiooni teha. Kohe kui asjad värvimisest kätte saan ja teine rull omale uue diffri, siis võtame vast ühendust. Kaspar
  16. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    No selgus, et mu alguses arvatud suur kõks polnud väga suur hoopis . Aga korda ta sai.
  17. Kui keegi suudaks stange naha ka sebida, siis oleks heameelega tulija homme .
  18. Kassu321

    esisild

    Kas ei ole võimalik, kui käsipiduri detailid lahti tulnud/mädanenud/katki läinud ja siis nende tõttu tahab ratta kinni puua? Samas kui Tallinnas asud võid mu töökojast läbi tulla ja vaatab tõstukil mis viga. Kaspar
  19. Kassu321

    O: E30 erinevaid varuosi

    Vahepeal kestvad kiiduavaldused Eixil, kelle abil sai nimekirja vähendatud. Oleks kiirelt vaja esitule komplekti ja kellaplokki. Kaspar
  20. Mul tegelikult olemas 3x6 meetrit välitelk seesama http://www.jom.de/products/de/Angebote/Gartenpavillon-3-x-6-m-Pavillon-Pavillion-Partyzelt-Festzelt-Gartenzelt-32er-Gestaenge-extra-stabil.html. Vajaks suurema tuulega pädevamaid vardaid aga muidu ok.
  21. Hei rullikafännid! Pakun foorumiliikmetele soodsama hinnaga remonttöid, autohooldust, elektritöid, diagnostikat ja rehvitöid Teie neljarattalisele sõbrale. Meil on hetkel 2 tõstukit, kolmas koos sillapingiga lisandub suvel. Erinevad diagnostika ja elektritööks vajaminevad aparaadid ja palju muud. Pakume ka rehve ja varuosi. Asume Kadaka tee 72B www.fastcar.ee Foorumirahvale pakun kuni 20% soodustust kõikidelt toodetelt ja teenustelt. Minu kontakt 58194696 Kaspar PS! Hetkel käimas ka kampaania, kus loosime välja VIP piletid suvel esinevale lege bändile SCOOTER. [attachment=6929:11215183_1005190269537255_5964468773949814380_n.jpg
  22. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    No ma tulen rohelisega, kui ÜV tehtud saan. Täna sain aparaadi pm kokku juba (jälle). Uus mootor liigub b23 vastavalt . Kaspar
  23. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    Hei! Kas kellegil oleks kohe siduriketast pakkuda m20 mootorile. Pood juba kinni ja asukohaks Tallinn. Ei pea olema uus vaid korralik. Kontakt 58194696. Ehk saab keegi hädast välja aidata . Kaspar
  24. Kassu321

    Lobamokkade rubriik

    Sain oma m20b23 suht siidiselt tööle. Pärast 400 meetrist sõitu selgus, et oleks pidanud alumise otsa korda tegema . Kas kellegil vedeleb homse päeva jooksul mõnda m20b25 mootorit komplektina Tallinnas või lähiümbruses?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus