Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

El`Lango

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

37
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast El`Lango

• Tiitel
    Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. El`Lango

318i Coupe '90 - P2hkel

Kino hakkab saama igatahes.
  2. El`Lango

BMW 318i (2.4tdA) '89 - eix22

Vennad lihvivad plekki siis või Joppvõimatt kas ma olen loll või olen ma koguaeg valesti teinud Haljale metallile ei soovitata ka ju värvida...ega ju? Kuule Kabi, mõni neist nõuandjatest kunagi püstoli käeshõidmiseni on üldse jõudnud. Saan aru, et olen võhik, aga tüübid räägivad vesilihvist haljale metallile. Kullasepad...mitte maalrid (Y). Edu!
  3. El`Lango

Korralik tükk igaljuhul. Mõtlesin seda, et kui vesilihvi ei tohi teha.... kuidas siis vesibaasil värve lastakse üldse? Ei jaga mina seda küll kuidagimoodi välja. See lihtsalt näitena toodud küsimus. Enda autol tegin põhja ja tiibasid 5 kuud Usun, et see touring jääb sama kena, kui sul plaanis oli!
  4. El`Lango

No mingi värvija rääkis, et vesilihv on jama ja ajab rooste. Kuidas sa aru ei saa
  5. El`Lango

Värvi kohta veel küsiks. OK ei tee vesilihvi, aga kui tuleb veebaasil värv.... Ei saa aru, loogikavaba 8) Kindlasti on asju, mida saab teisiti teha ja paremini. Kui on kenasti tehtud ja tulemus hea, pole ju vahet. Kauaks kestma jääb, seda teab vaid tegija ise Jõudu tööle külamees.
  6. El`Lango

320i Cabrio '89 - Jann

Suht edev on küll Ootab valmistoodangu ära, praegu veel vara kiita. Muidugi vaeva on sellega ikka nähtud (Y)
  7. El`Lango

318 '88 - jaan1414

Kus viga näed laita, seal mine ja aita. On ka see pill siis nii roostevaba, kui lubati?
  8. El`Lango

BMW 316i (m50b25) '90 - zaddam

Eks see ole ikkagi iseenda otsus, millega ringi sõita. Muide, kunagi, kui väike poiss olin ja õlu ja tüdrukud meeldima hakkasid, liikus see pill kodulinnas. Tol ajal oli see väikse linna kohta üpris suur globaalne ime
  9. El`Lango

BMW 316i (m50b25) '90 - zaddam

Prügimäele ikka, prügimäele läheb praht. Mitte metsa....alaarenenud.
  10. El`Lango

BMW 324D R6 63KW (keretööd) '87

Antenn on kift, kuid ei sobi selle autoga eriti. Miks BMW märke pole enam??
  11. El`Lango

325i '86 - tossike

Njaa, te ju tuuningu vennad kmh. Mõtlesingi, et kui üsna suur osa bemmimegi sõidab piirajas, siis kuidas ainult teil nii juhtuda sai Kahju muidugi.
  12. El`Lango

325i '86 - tossike

Ma ei saa praegu aru ikkagi, kuidas see mootor kotti läks? Sõidad jäärajal piirajas :shock:
  13. El`Lango

324td '87 - Taavi00

Ära põe, tee edasi. Roostet vähemalt pole 8) Inimene õpib ju koguaeg.
  14. El`Lango

BMW 320i '87 - John325

Tõmbaski mõned ju
  15. El`Lango

324td '87 - Taavi00

Teise pildi peal oleva süsteemiga pead küll midagi ette võtma.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus