Hüppa postitusse

Tiit

Moderaator
  • Postitusi

    1 946
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    84

Postitused, mis Tiit postitas

  1. Mõistlik oleks see ära ühendada sel juhul mitte pimedaks teha. Lakiautost 8mm vasktoru ja painutad vana järgi uue, kui see tundub liiga keeruline või hirmus siis mul jäi just üle üks väliselt roostes aga siiski ühes tükis põhjaalune torukomplekt.

  2. Kasutaja @Taksaator kohta veel 1 laekunud info- ostis mu tuttavalt 324td sedaani ja sai ära sõitmiseks aku mille lubas hiljem tagastada. Pärast seda pole temast enam kuulda olnud.

     

    See ka veel, et kui isand midagi ostma tulles hakkab vabandama, et rahakott kodus siis on see ilmselge märk, et tuleks diil katki jätta ja olemasolev koer ketist lahti päästa.

    • Meeldib 1
    • Aitäh 3
    • Haha 3
  3. Originaalauk tuleb koputades lahti, seda  on mõistlik kasutada siis kui on olemas originaalne akukaabel, vastasel juhul võib plekiserv hakata kaabli isolatsiooni rikkuma, arvestades seda painet mis seal olema saab.

    Seal samas on ka konditsioneeri torude ava mis samuti koputades ära tuleb- see ava on sõidusuunas mitte risti nagu akukaabli auk.

     

    3 võimalus on isolaatoriga läbiviik teha kui mingi reissinguga tegu- astmega puksid mis tagavad selle, et läbiv polt kerega kokku ei puutu

     

    akujuhe.jpg

    • Meeldib 1
  4. Salongi ventikal ei ole releed- lülitist otse läbi takistiploki(enamus sõimab seda reostaadiks) puhurisse, kui ükski asend ei toimi siis takistiplokil diood läbi põlenud või puhur ise surnud. Kui diood on otsas siis olen sinna jämeda juhtme peale tinutanud, et asi toimiks.

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus