Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kuri sipsik

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

18
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast kuri sipsik

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. kuri sipsik

M: pre ix laiendid

Pildid ei teeks paha !!!
  2. kuri sipsik

M: 320(2.5) touring "88

Selge Eks jälgin siis müügi arengut Seniks kõike head
  3. kuri sipsik

M: 320(2.5) touring "88

Kas vahetus oleks mõeldav ? 525tds 92a.!!!
  4. kuri sipsik

diffri ülekanded

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB11&mospid=47441&btnr=33_0370&hg=33&fg=05 vastus minu enda küsimusele 8) tuleb välja, et orig. differ :shock: SORRY ,et siin teemat risustasin :oops: :twisted:
  5. kuri sipsik

diffri ülekanded

rautselt 3,45 see oli plekkilt kenasti loetav. asi paberi peal minu ees ja seal oli veel selline nr 0822 mis see on :roll: :wink: tean, et see on E30-ne foorum aga hetkel räägin E36-est. :oops:
  6. kuri sipsik

diffri ülekanded

tere segan korra vahele: küssa siis selline ,et sõbral läks differ laiali ülekanne oli 3,45 masin ise 92a. 320i 110kw. kiirendus oli supper---lõpkiirus oli 210kmh aga kuni neljanda käiguni käigud lühikesed : 100kmh ja pöörded 3300...ja nats peale :shock: :shock: :shock: nüüd siis tahaks teada kas sellel masinal võis all olla diisli differ mis sellel masinal originaalis ülekande number oleks :roll:
  7. kuri sipsik

320i sedaan '83 - Erkki_V

8. kuri sipsik

tohib küsida millest masendus tingitud :shock:
  9. kuri sipsik

usu olen oma silmaga näinud kuidas palju kallima raha eest ostetud masin on kuu ajaga põllurallikaks muutunud :evil: lihtselt sellist rahvast on küllaga kes saavad oma raha emme, issi käest ja seda raha ei osata hinnata.
  10. kuri sipsik

11. kuri sipsik

tore ,et masin sai endale parema peremehe kes viitsib asja arendada mitte ei tee sellest PÕLLURALLIKAT :twisted: erki tundub olema lahe säga nii ,et ärge hoitke oma paremaid asju peidus vaid pakkuge neid talle : paistab ,et mehel huvi on :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  12. kuri sipsik

BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

võibolla oli kuskil kirjas aga ei pand tähele :oops: mis firma krunti sa kasutasid ja kas oli tsink krunt :wink: edu masinaga : kenake teine ::
  13. kuri sipsik

BMW 320i '87 - John325

jõudu masina ehitusel :wink: omalgi selline rada läbitud ja lihtne see ei olnud :twisted:
  14. kuri sipsik

BMW 318I '89 - Madis

kas mäletad veel amordi tugilaagri hinda minagi olen paides seda autot näinud :wink: jõudu puttitamisel :twisted:
  15. kuri sipsik

BMW 325i touring '92

ok :wink: edu rullimisel ::burnout::

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus