Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Erkki_V

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

19
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Erkki_V

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    BMW E30

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Erkki_V

M: Momo sportrool(müüdud)

Ideaalis nahk vajaks uuendamist, vasakul ja paremal olevad 2-3 cm triibud ei ole püsivad (katki), seisis riiulis millegi vastas.H: 50 vöi tee pakkumine
  2. Erkki_V

320i sedaan '83 - Erkki_V

Punkti A ja B vahel ei sõida see auto juba ammu. Isegi kindlustuse katkestasin ajutiselt ja ylevaatus sai läbi. Ja lõpuks olen lammutamist kah alustanud, niiet ..... Erkki
  3. Erkki_V

Nii, veebruarist saadik olnud siis nüüd autoga Soomes igapäevaselt sõidus, maha vuratud tühised 5300 km, iga päev 6km tööle ja sama koju. Nüüd siis auto Eestimaa pinnapeal tagasi ja alustuseks kui laevalt jõudsin sõitsin küljest ära kohe tagumise stange ehk siis maha võtmisega ise vaeva nägema ei pea Uudiseid siis niipalju, et nüüd läheb lammutamiseks ja tegemiseks lõpuks. Erkki
  4. Erkki_V

Masendus oli tekitatud nagu ikka majanduslikust olukorrast, loodame et hakkab paremini nüüd minema, ei ole hullu saame hakkama. Teine asi veel, Soomes vaja autoga kohapeal olla ja ehitamiseks ei ole nagu aega või nii Ja loomulikult oled sina see kõige suurem põhjus Sipsik Ok ok nali naljaks ei ole hullu midagi
  5. Erkki_V

Põhimõtteliselt sain siis nüüd masendusest üle ja masinat siiski maha ei müü ja hakkan edasi nokitsema, eks vaatab kaua ja kuidas saab
  6. Erkki_V

Põhimõtteliselt on auto müüa, kui kellegil on huvi!
  7. Erkki_V

Nokitsesin siis ka auto kalla lõpuks midagi. Paika läks siis selle lõigatud lõdviku asemele uus UM ist pärit lõdvik. Pesin ära auto nii seest kui väljast. Aretasin paika katuseluugi el. mehhanismi, üle jäi siis mehhaaniline vändaga variant koos selle musta konsooliga. Küsimus ka kohe, et mis võiks olla põhjuseks kui luuk raskelt käib. Annad käega abi kaasa ei ole probleemi, ilma kohati tahab mootor ära surra. Siinidesse ja trossile panin määret, see ei ole probleemiks. Vahetasin tumedaks tuunitud tuled, normaalsete originaalide vastu välja.
  8. Erkki_V

Nii, esimese postituse juttudest ja lubadustest siis Vahetatud aku uue vastu 75ah ja 680a Vahetatud uue vastu lõdvik, mis käib sisselaske ja õhufiltri vahele (UM) Alla said 15" valud, mis tulid sirutamisest ja sinna peale siis lamellrehv Soetatud elektriliste esiakende süsteemid, küljes veel ei ole (tänud oja87) Soetatud elektriline katuseluugisüsteem, küljes veel ei ole (tänud Silwer) Korrastatud kaduma läinud tagurpidikäik, vahetatud sai käiguvahetuskang (tänud crisp) Vahepeal ka väike tagasilöök, läbi hakkas laskma ülemine radika lõdvik, õnneks ajutiselt sai asja lahendatud nii, et sentimeeter otsast maha asi tagasi ja pidas, uus tellitud ja ootan (UM) Veel käidud üle siit sealt, mis oli natukene ligadi logadi, mõningased ühendused, mis ei tahtnud ühendust anda, kuna auto oli seisnud. Siis käisin Noores Tehnikus ja oma üllatusekski tulin sealt poest ära 2 kilo vaesemana ja mis ma selle eest sain, hmm, hunniku juhtmeid, kaitsmeploki ja kaks akuklemmi ei midagi muud. Üles sai otsitud ka asjad mis autosse lähevad: vuufer kastiga, kaks võimendit ja esikõlarid
  9. Erkki_V

318i '88 - mTim

Võtsin omale siis selle õiguse, et puhastasin teatud teemast antud jutu, kui kedagi riivas siis kirjutage tagasi aga antud teemal paluks edasine mull lõpetada, kui tahate arutada, et kas sai või ei saanud siis edasi paluks kolida PS i !!! Rahu mehed
  10. Erkki_V

K: Tuuningu legaalsus eestis!!

ÜMBEREHITUS: Paigaldatud BMW ....... mootor, rohkem ei saanud aru sooja si..agi
  11. Erkki_V

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Mnjah, mina jätkuvalt teist 470 km kauguses ja ei saa kohe mitte sinna tulla, kuigi tahaks
  12. Erkki_V

Kuri sipsik mis jutud teemal Põllurallikas Sellise hulga viiesajaste eest oleks saanud neid ju lausa hulgi Aga jah tuleb tunnistada tõde, et see auto ei ostetud sellel eesmärgil, vaid selleks et teha üks ilus liikuvvahend Eesti teedele juurde ja kas see jääb minu viimaseks seda me veel vaatame, paraku pressib aeg peale, mida mul kohe mitte ei ole, keegi peab ju perele leiva lauale rügama põhjanaabrite juures
  13. Erkki_V

Ai ai ai Oli sul vaja seda näidata Tegelikult see mis oli ennem see oli ennem, see mind palju ei morjenda, ikka juhtub, kui asi näppude vahelt ära läheb
  14. Erkki_V

Kere keevitatud siit sealt ja värvitud kogu krempel miskine pool aastat tagasi aga punane ei ole minu lemmik värv, niiet läheb uuesti ülesilumisse. Juppide kohta ütleme nii, et niipalju kui saab lähevad sinna peale uued jupid, asjad nagu el. aknad, el. katuseluugisüsteem jne panen kasutatuna. Olen avatud ka igasugustele huvitavatele jupipakkumistele, niiet need võib teha postkasti, mingisugune kokkulepe tehtud esimeste el. akende süsteemidele, niiet ootame ära päeva kui kodumaale tagasi jõuan.
  15. Erkki_V

Point ongi selles, et asi on nii: dokumendid on 90 aasta ja 316i aga tegelikult on 83 aasta pre-face kere ja sama aasta 320i mootor

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus