Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sake

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    67
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis sake postitas

  1. ma arvan, et keegi ei tee seda... hetkel olen aru saanud, et selle foorumi kasutajad ühel meelel, et tahame üheskoos ikka rullikute teatud mainet korrastada ja mis ei saaks veel parem olla, kui üks sügisene rahulik kruiis, mis ka korrakaitse organitega kooskõlastatud, ja see, et mõnel on vähe teiseks otstarbeks mõeldud auto ei tähenda veel seda, et terve kruiisi vältel külg ees sõidab või siis ümmarguselt 402 meetri kaupa lapatsid põhjas hoiab... ma arvan, et igaüks suudab selle paar-kolm tundi ka rahulikult sõita....
  2. mul vaja enda masin käima saada ja siis olen 100% platsis.... kui aga selleks ajaks ka ei saa ja sul juhti vaja, võin sõita! 8)
  3. Natuke sab meie tegemisi jälgida WWW.ROCK.EE -s ja www.Motors24.ee -s valet marki küll teeme aga nuh... loodan et andestatakse
  4. väga ilus masin... midagi paha pole öelda! Respect!
  5. sake

    E30ne reklaamid

    :D:D Üldse se IX video päris pull, kuna ikka väga tihti ei näe reklaamis masinat reaalselt hüppamas. 8)
  6. tagumised külje aknad ja tagumine klaas
  7. Nüüdsest toonime ka klaase! Hinna näide: E30 Kupee kere tagumise osa toonimine 1600.- Peegel kilega lisandub 300.-
  8. see minu sõbra Junksi(Rait)auto, enne oli Pesuri aias see, hetkel seal originaal 1,6 moto, aga asi muutub lähinädalatel, nimelt ootab aiste vahele panemist USA varjandi E36 M3 mootor millel siis 180kW, kui arvestada, et auto originaal tühimass on natuke alla 1000kg, peaks päris lõbusa masina saama 8)
  9. käisin ka kohal, kuid mitte E30-ga, olin sinise 1502 kõrvalistmel, enda oma veel laiali kahjuks.Aga E30-neid oli palju, kui mina ära tulin, oli 18 vist, ma ei olnud lõpuni, sõitsin kaasa kuni pirita teel olnud peatuseni..... väga lahe oli!
  10. ei löö keegi, vaataks ka rahva üle... kui masinat kokku ei saa siis volvoga
  11. proovi õllega! ... ok tglt siit lugesin, et eix22 lasi praeahjus kuumaks... ja sai ilusti lahti http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=3899&postdays=0&postorder=asc&start=30
  12. Käidud... hmmm.. mis ma oskan öelda.... 3 liiget+1 mitteliige ja 2 autot E30... aga piljardit sai mängitud küll.... mõtlesime et jätaks siis paar esmaspäeva vahele, kui suurem huvi tekib... teeks uuesti.. kahju muidugi et vähe rahvast oli aga seltskond oli ikka hea!
  13. kahjuks on nii et jah 6 ühesugust autot jäävad ikka silma... kui meid veel enam on siis pole midagi teha.... ei olnud mingit paarutamist... ma sõitsin esimese autona kui liikusime areenalt kristiine juurde ning kiirus oli mul 55 kuskil... ilmselt alla, kuna mul aeglasemad difrid kui olid originaalis.... ma arvan, et keegi ei taotlegi tulla sellisele üritusele mingit showpulli tegema, kuna niikuinii me masinad äratavad tähelepanu...
  14. jah, esmaspäeviti kell 20.00 olin ise ka täna kohal.... minu arust oli lahe... muidugi mul oli see ka esimene kokkusaamisel käimine... väga huvitav oli teiste masinaid ka uurida..... järgmine esmaspäev tahan ka kohal olla kindlasti!!!
  15. üks preface oleks väga tahtnud kohal olla... järgmine esmasp. 110% kohal... tingimusteta!
  16. oleks käpp, aga varsti saab jääle vist kah.... (kui juba ei saa)... siis võiks koos sinna minna??
  17. väga tore, et üritus korda läks..... ise tulin 10-st töölt.....üks projekt läks ootamatult pikemaks ja minu üritus luhtas oligi... igaks juhuks sõitsin sealt läbi... aga jah... ega ei lootnudki kedagi näha seal.... ootan ka juba järgmist üritust.... nadala sisene kokkusaamine mulle muidu väga karvamööda...
  18. kauge pole küll tulla:D ja auto ka pole enam fookuses... Sõidan nüüd ix-iga Volvo praegu fookuses
  19. Tegeleme auto-,kodu-ja paatide helitehnika ja multimeediaga. Hetkel pakume autode ja paatide paigaldust aga aitame leida ka parima lahenduse koju. Kogemused üle 14 aasta. Meie kodulehel www.audiofookus.ee asuval E-poes on suur valik erinevaid tooteid samuti on seal alati soodustusi erinevate kaupade kohta. Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist minu käest või meie lehel asuvatest kontaktidest.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus