Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. Uus marsuut Laagris Saurixi esine parkla --- Pärnu mnt. ---- Vabaduse pst --- pärnu mnt --- Järvevana tee--- Ülemiste parkla --- Tartu mnt --- pronksi tn --- narva mnt. --- pirita tee --- monumendi juures paus --- pirita tee --- merivälja tee --- randvere tee ---rohuneeme tee lõpuni ja kena ümberpööre ning tagasi sama teed pidi kuni merivälja tee kõrval oleva parklani .
  2. See oleks ka varjant. Sealt oleks siis edasine lugu mööda Tartu mnt. liivalaiani ja sealt narva mnt-ni ja edasi oleks sama lugu. Vaatame mis rahvas arvab 8)
  3. Sellepärast ka see puhke koht pirital. Ei ole vaja kiirusi ületada ja muid lollustükke teha.
  4. ma mõtlesin ca pikemat cruisi 2 kogunemis kohaga milleks oleksid siis Laagris olev Saurixi kardikeskuse parkla mis asub laagri maksimarketi vaskpoolsel küljel ja Ale coq Arena parkla. Mõlemas kohas oleks adekvaatne kogunemis aeg 1h. Edasi kulgeks siis pirtale selle monumendi juurde (suudlevad tuvid või mis iganes need ka polnud )kus eelmine kordki. Väike paus ca 30 min. Ning sealt edasi viimsi poolsaare tippu ja tagasi tolle parklani mis merivälja tee kõrval on. Seal võiksime teha siis lõpetuse. NB! Kes mingil põhjusel ei jõunud kogunemis punktidesse siis esitaksin meie marsuudi kuhu võib ilusti sisse sulanduda. Marsuut oleks siis Laagris Saurixi esine parkla --- Pärnu mnt. ---- Vabaduse pst --- pärnu mnt --- alevi tn. ---- tondi tn --- marta tn --- Ale coq arena parkla --- pärnu mnt --- viru ring --- narva mnt. --- pirita tee --- monumendi juures paus --- pirita tee --- merivälja tee --- randvere tee ---rohuneeme tee lõpuni ja kena ümberpööre ning tagasi sama teed pidi kuni merivälja tee kõrval oleva parklani . Oleks selline plaan vastuvõetav ? :roll:
  5. minagi tolle ale coq-i poolt kuna esteks sinna kergem tulla (pea kõik teavad kus see asub) ja rohkem ruumi. Seal vabaka pargis tekkis tunne nagu 15 aastasel kellel pole lube kindlustust ega midagi aga kokku tahaks saada ja ainuke võimalus ongi siis kuskil metsa sees Kuna ma olen aru saand et suht paljudel on autod hetkel molekulideks siis arvatavasti see suur suve ära saatmis kogunemine ja peale seda ka cruis võiks toimuda kuskil okt. 12dal kuupäeval näiteks ?!? :roll: Siis peaks rahad olema üle laekund ja rahval jälle hea olla
  6. peale eelmist nädalat peaks kõik kirjutama niimoodi ? minagi korralikult kodus
  7. ranzzz

    diffri ülekanded

    eiki lill kasutajanimega Jaan tatikas
  8. mina olen Täna seal hiiu tn. kõrval olevas pargis kohal :twisted: NB! mingi olen 2 käega cruisi poolt 8)
  9. täpselt see sama auto oli jah. Minagi vaatasin ja vangutasin pead too sama õhtu kui kodus reporterit vaatasin. Ime ka polnud tegelt kuna auto oli soetatud mingid loetud päevad ennem seda kokkutulekut ja tolle seisukord oli suht nutune kaasaarvatud rehvid mis ei kannatanud üleültse kriitikat. Nagu mina aru sain siis kutil oli plaan seda reustareerima hakata aga ennem tuli oma ostust " mõnu " tunda. Pole vast mõtet targutada kuna igalühel juhtub, kuid kahju, et meie klubilisega oli tegu. No disrespect Ranno
  10. 12 ja 12b nagu me kohapeal olles tähele panime :D:D
  11. Minagi käisin kohal üle pika aja ja ennäe imet .... Mairo ei joogi enam kogunemiste ajal õlut
  12. Kas keegi suudaks selle ka delfi kaardil üles leida ? :oops: Sellest linnaosast ei tea essugi
  13. aga täna siis toimub või kuidas ? asukoht muutus või jäi samaks (a´le coq) ?
  14. Nu minu punane sai nüüd ka uuesti hääled sisse ja miks mitte ... see oleks jummala kõva kui sinagi tuleks
  15. ma pean auto reedel keretöödest kätte saama siis oleks ka kohal
  16. Kle räägi mulle sellist asja kas sa käigukangi nuppu ka üle nahatad we ? :roll:
  17. Minu kaine mõistus ütles seda sama aga igaks juhuks küsisin arvamusi ning lihtsalt tahtsin teada kas regullitavaid ka e30-le pakutakse kuskil
  18. ei, point selles et mul püstakud natukene ära vajunud (eest vaadates tundub ta mul nagu oleks läbi ja lõhki rinka pill ) ja tahaksin nüüd uuesti paika tõmmata ja vajadusel peale keerata kui ta hakkab uuesti läbi vajuma.
  19. tahaksin siis teada kas ja kes sellist vidinat üleültse eestis keegi pakub ? :roll:
  20. minuarust on isegi see sept. algus parem varjant Aug. vast liiga vara kuna tahaks ju võimalikult suurt osavõttu sellest üritusest Rahvas peaks selleks ajaks rahad kokku saama ning aega leidma 8)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus