Hüppa postitusse

FRand

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    96
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis FRand postitas

  1. FRand

    Värvikood

    Lükka auto vin bmw decoderisse sisse saad originaal koodi teada, näitad selle auto värvipoes ette ja volaa. Juhul kui tahad seda, mis on hetkel autol, siis jah võtta värvikaardid ja mine auto kõrvale võrdlema.
  2. FRand

    M: Silla tugevdused

    Tere Oleks pakkuda siis rullile sildade ja õõtsade tugevdused. Tugevdused on 3mm metallist ning kokku on juppe 27tk. Osad jupid vajavad painutamist ning võimalik, et mingi asi võib vajada ka veidi lõikumist. Esisillale läheb 8tk, tagasillale 11tk, õõtsadele 6tk ning tagumistele amordikandudele 2tk. Näidis pildi leiab minu auto postituse alt, kuidas sildadele paigaldatud on, vajadusel saan rohkem pilte teha. Kogu komplekti eest sooviks 90€, aga saab ka eraldi osta. Valmimas on ka 5x120 swapi jaoks supportide vahe flantsid (ees E38 Brembo 4kolvilsed ja taga E46 supportid)
  3. FRand

    Lobamokkade rubriik

    ongi plaan see asi sinna avaldusse kirjutada. vaatasin aeromotorsi lehe pealt, et andis seda mootori ka , ju siis ei ole. mis siis kõige suurem litraasilt ja kw poolest on? selle peale ei tulnudki, aga noh, kui ma saangi selle loa kätte, siis hiljem hakkab neid pidureid vaatama. hetkel panin lihtsalt esimese idee paika
  4. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Kes siinsetest on ametlikult rullile paigaldanud m60b30 mootori? saab ehk mulle nõu anda, kas siis siia või mulle otse kirjutades. Kuna ise plaanin samuti selle peale panna ning tahaks lihtsalt ennem sise inffi, mida mitte sinna ümberehitusse kirjutada jne Mul endal 2.0 pre kupee Mustand, mis ma kokku olen kirjutanud: https://1drv.ms/w/s!ApSVvUM2HQfmql5gmOYHfkgp0nUO?e=QaeQaS
  5. FRand

    O:E30 kupee kere

    Tervist, Sooviks siis osta dokkidega kupee kere. Mootorit ja kasti ei ole vaja, sillad võivad all olla, aga pole hullu, kui ei ole. Eks see ole palju küsitud, kuna neid enam väga lihtsalt leida ei ole, aga äkki kellegil seisab doonorina nurgas ja kasutust enam ei leia. Näituse seisukorras kere vaja pole, võib vajada karpide vahetust jne, aga peamine, et tolmuks ei pudene. Lugupidamisega, Fiorello
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus